Contact Center rozszerzyło ofertę o usługę studia nagrań – Portal PR - 24PR
Contact Center rozszerzyło ofertę o usługę studia nagrań

31.08.2009 Kategoria: MARKETING. Autor: ipis

konferencjaContact Center – największa firma outsourcingowa w branży telemarketingowej – wprowadziła do oferty usługę studia nagrań, umożliwiającą firmom nagrywanie zapowiedzi słownych, komunikatów informacyjnych i reklam, audiobooków oraz organizację sesji nagraniowych.

Usługi studia nagrań Contact Center kierowane są do wszystkich przedsiębiorstw i instytucji, które potrzebują profesjonalnej sesji nagraniowej. Firmy mają do dyspozycji bank głosów i efektów dźwiękowych, mastering nagrań i postprodukcję dźwięku, a także doradztwo redakcyjne, realizacyjne i techniczne.

Zespół lektorów i realizatorów studia posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z głosem i dźwiękiem. Studio może realizować ponad 500 godzin nagrań i kilkanaście tysięcy komunikatów miesięcznie.

*****
Contact Center to największy usługodawca w zakresie outsourcingu call/contact center w Polsce. Istnieje od 1999 roku, posiada 1900 stanowisk w siedmiu lokalizacjach: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Ciechanowie, Tczewie i Rawie Mazowieckiej. Specjalizuje się w takich obszarach outsourcingu jak rozwiązania z zakresu telesprzedaży i telemarketingu, obsługi klienta, udostępniania baz danych, badań marketingowych, a także usługi doradztwa biznesowego, studia nagrań i wirtualne contact center. Firma jest członkiem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Do grona klientów Contact Center należą duże i średnie przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej i IT, finansowej, paliwowej, transportowej, FMCG, handlu, mediów i rozrywki.
Więcej informacji: www.contactcenter.pl

źródło: Contact Center

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.