dotPR dla Flotis – Portal PR - 24PR
dotPR dla Flotis

24.08.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

puzzleAgencja dotPR rozpoczęła działania wizerunkowe, dla wprowadzanego właśnie na rynek, systemu monitoringu flot samochodowych Flotis. Zadaniem dotPR jest kształtowanie relacji z mediami oraz zbudowanie widoczności marki w Internecie.

Flotis to usługa umożliwiająca lokalizację pojazdów za pomocą strony internetowej i mobilnego urządzenia monitorującego umieszczanego w pojeździe. Przeznaczona jest zarówno dla małych jak i dużych firm posiadających floty samochodów wykorzystywane na terenie Polski.

– To drugie zlecenie jakie realizujemy dla tego klienta – mówi Krzysztof Skowronek koordynujący działania dla Flotis. – Kilka miesięcy temu pracowaliśmy razem przy wprowadzeniu na rynek urządzania dla kierowców opartego na systemie GPS – dodaje.

Producentem usługi Flotis jest firma Neptis Sp. z o.o. z Poznania, która specjalizuje się w tworzeniu systemów opartych na technologiach GPS oraz GPRS. Realizacja zlecenia potrwa kilka miesięcy.

Więcej informacji na
www.flotis.pl oraz www.dotpr.pl .

Krzysztof Skowronek
dotPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.