Drewniane domy w inplusPR – Portal PR - 24PR
Drewniane domy w inplusPR

03.08.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

inplusprPomarańczowa Agencja z Wrocławia nawiązała współpracę z nowym klientem. Jest nim Tektum, pierwszy i jedyny w Polsce wykonawca domów drewnianych produkowanych w przyjaznej dla środowiska technologii.

Głównym zadaniem inplusa będzie wprowadzenie do Polski firmy i produktu obecnego dotychczas jedynie na rynkach skandynawskich, gdzie domy wykonane tą techniką stanowią prawie 100% oddawanych do użytku obiektów. Pełna obsługa agencyjna obejmuje m.in. opracowanie spójnej strategii komunikacji, kreację marki wraz z księgą CI, doradztwo sponsoringowe i zakup mediów oraz budowę wizerunku poprzez kształtowanie relacji z mediami.

Tektum zajmuje się produkcją i montażem domów z gotowych elementów drewnianych. Jest to technika od lat obecna na zachodzie Europy, mająca ugruntowaną pozycję na rynku w Szwecji i Norwegii. Bieżącym celem firmy w Polsce jest zwiększenie udziału w rynku budowlanym obiektów powstających w technologii pozwalającej oszczędzać energię i czas. Głównym wyzwaniem komunikacyjnym będzie walka ze stereotypem „drewnianego pudełka” jaki przylgnął do budownictwa szkieletowego i domów wykonanych z drewna.

źródło: inplusPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.