Fild.NET ułatwia komunikację z Microsoft – Portal PR - 24PR
Fild.NET ułatwia komunikację z Microsoft

18.08.2009 Kategoria: Komputery. Autor: ipis

T1Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – uzyskała specjalizację „Voice”, w ramach kompetencji Unified Communications Solutions. To kolejna certyfikacja dla firmy w programie partnerskim prowadzonym przez Microsoft.

Fild.NET ma w tej chwili status Złotego Partnera Microsoft w obszarach: „Business Process and Integrations Solutions”, „Information Worker Solutions”, „Data Managment Solutions”. Zdobyta specjalizacja potwierdza kwalifikacje inżynierów Fild.NET w grupie kompetencji związanych z tworzeniem zintegrowanych systemów komunikacyjnych, opierających się na narzędziach: Microsoft Office Communications Server 2007 i Microsoft Exchange Server 2007. Umożliwiają one wdrażanie efektywnych rozwiązań obejmujących technologię VoIP, ujednoliconych wiadomości oraz konferencji audio i video.

„W warunkach bardzo konkurencyjnej gospodarki, organizacje poszukują instrumentów technologicznych, które pozwolą zwiększyć sprawność działania firmy, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Koncepcja Microsoft Unified Communications – środowiska integrującego wszystkie kanały komunikacyjne – pozwala realizować to założenie i osiągać przewagę nad konkurencją. Takie narzędzia, jak wideokonferencje, telefonia internetowa, poczta e-mail, wiadomości błyskawiczne, mogą wyraźnie wpłynąć na obniżenie kosztów podróży służbowych, szkoleń, czy wynajmu powierzchni biurowych. Jednocześnie dzięki możliwości szybkiego i prostego porozumiewania się, pracownicy będą skuteczniej realizować zadania i projekty – przekonuje Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

Fild.NET ma za sobą szereg wdrożeń związanych z obszarem komunikacji. Większość z nich wiązała się z integracją lub zastąpieniem istniejących central telefonicznych. Jednym z najciekawszych przedsięwzięć był udział we wprowadzeniu w Inter Cars SA systemu opartego na Microsoft Office Communications Server 2007, który zapewnił jednolite i efektywne środowisko komunikacyjne dla ponad 120 oddziałów i 3 tysięcy pracowników firmy. Obecnie Fild.NET posiada szereg kompetencji i specjalizacji związanych z tworzeniem zintegrowanych systemów komunikacyjnych: SOA and Business Process, Business Intelligence, Unified Communication (Voice), Information Worker Solutions (Enterprise Project Management Specialization, Enterprise Content Management and Forms Specialization), Microsoft Business Solutions Competency (Microsoft Dynamics CRM Specialization). Firma jest również dostawcą usług SDPS (Microsoft SharePoint Deployment Planning Services). Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.fild.net.

źródło: PR Solutions

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.