Finał akcji Wakacyjna Podróż już za tydzień! – Portal PR - 24PR
Finał akcji Wakacyjna Podróż już za tydzień!

18.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

P3Już niecały tydzień pozostał do wielkiego losowania głównej nagrody akcji Parku Handlowego Auchan Bielany WAKACYJNA PODRÓŻ. Wielki finał w niedzielę 23 sierpnia. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, wtedy też okaże się kto zdobędzie główną nagrodę wycieczkę do Tunezji.

Już w niedzielę 23 sierpnia w godzinach od 11.00 do 16.00 najmłodsi klienci Parku będą mogli wziąć udział w warsztatach gry na bębnach, nauczyć się trudnej sztuki kaligrafii czy podpatrzeć jak składać origami. Wszystkie te atrakcje nawiązują do tematu akcji Wakacyjna Podróż jaką jest podróż po różnych kontynentach. Poza tym będzie można się pobawić w gigantyczną grę planszową, zakręcić kołem fortuny i wygrać wiele niespodzianek. Kulminacyjny moment – losowanie głównej nagrody wycieczki do Tunezji nastąpi o 16. i wtedy też dowiemy kto zostanie szczęśliwym wygranym.

Przypomnijmy, akcja WAKACYJNA PODRÓŻ rozpoczęła się 15 czerwca, a jej wielki finał, czyli rozlosowanie wycieczki do Tunezji, nastąpi 23 sierpnia. Wezmą w nim udział wszyscy Klienci Parku Handlowego Auchan Bielany, którzy w tym czasie zrobili i zrobią zakupy w sklepach Parku, zdobywając tym samym stemple na swoim wakacyjnym PASZPORCIE. Im więcej ostemplowanych PASZPORTÓW uda się im zebrać, tym większą mają szansę na główną wygraną. Partnerem głównym akcji WAKACYJNA PODRÓŻ jest Biuro Podróży Exim Tours.

źródło: Fabryka Idei

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.