G.Skill Perfect Storm z zegarem 3060,4MHz – Portal PR - 24PR
G.Skill Perfect Storm z zegarem 3060,4MHz

20.08.2009 Kategoria: Komputery. Autor: ipis

t6Tajwański overclocker „JtChen2002” ustanowił nowy rekord świata w taktowaniu pamięci RAM. Pierwsze miejsce w ogólnoświatowym rankingu CPU-Z zapewnił mu zegar na poziomie 3060,4MHz.

Do osiągnięcia tak wysokiej częstotliwości przyczynił się zestaw pamięci DDR3 G.Skill Perfect Storm 2200MHz CL8. Co ciekawe, kolejne 4 rezultaty, oscylujące w granicach 3000MHz, także uzyskano dzięki kościom G.Skill z serii Perfect Storm. Wszystkie wyniki pochodzą z platformy Intel P55.

G.Skill Perfect Storm 2200MHz CL8 już niebawem dostępne będą w zestawach 2x 1GB oraz 2x 2GB, dedykowanych nadchodzącej platformie LGA1156.

Pełna oferta pamięci marki G.Skill dostępna jest w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Wszystkie pamięci G.Skill objęte są wieczystą gwarancją producenta.

Aktualny ranking CPU-Z można znaleźć pod adresem: http://valid.canardpc.com/records.php

O marce G.Skill

Założona w 1989 roku tajwańska firma G.Skill jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz, z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.gskill.com

źródło: Planet PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.