Grillowe przysmaki od Viando – Portal PR - 24PR
Grillowe przysmaki od Viando

20.08.2009 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Viando - Wędliny ze smakiemSezon grillowy powoli zbliża się do końca. Ostatnie ciepłe dni najlepiej wykorzystać na rodzinne spotkanie przy grillu. Na ruszt możemy wrzucić  gotowe wyroby od firmy Viando.

Tegoroczna propozycja Zakładów Mięsnych Viando na sezon grillowy jest różnorodna i przygotowana dla konsumentów o najbardziej nawet wyrafinowanym guście. W ofercie dla miłośników grilla poza tradycyjnymi produktami, takimi jak Kiełbasa śląska (extra lub z serem), czy Kiełbasa biała rusztowa, znalazło się także wiele nowości. Frankfurterki grillowe oraz Sznycel z szynki z pewnością przekonają do siebie nawet niezdecydowanych smakoszy. W ofercie firmy Viando tradycyjny smak ulubionej przez Polaków Kiełbasy grillowej extra przeplata się z wyszukanym smakiem Żeberek marynowanych.

Uwagę osób wiecznie borykających się z brakiem czasu z pewnością zwróci Szaszłyk na grilla. Aromatyczną mieszankę mięsa oraz warzyw marynowanych w najlepszych przyprawach wystarczy tylko rozpakować, usmażyć na grillu i już można się cieszyć nowym smakiem.  Dla miłośników wyrobów wędliniarskich Viando ma specjalną propozycję – Kaszankę z cebulką,  z doskonale wyczuwalnymi przyprawami. Smakosze potraw z  grilla z pewnością zainteresują się Boczkiem marynowanym. Wszystkie produkty są już przyprawione i gotowe do wrzucenia na ruszt.

Produkty Viando pochodzą z rolniczych , ekologicznie czystych rejonów Kujaw. Do przygotowania wyrobów stosuje się tylko oryginalne, tradycyjne receptury.  Każdego dnia linię produkcyjną opuszczają kontrolowane partie produktów. To gwarantuje świeżość wyrobów.

Viando - Wędliny ze smakiem

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.