Grupa IQS dba o profesjonalny wizerunek – Portal PR - 24PR
Grupa IQS dba o profesjonalny wizerunek

24.08.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

puzzleOd sierpnia Grupa IQS rozpoczęła współpracę z założoną przez UBIK Business Consulting firmą Cube Root, zajmującą się doradztwem w obszarze kreowania wizerunku firm i profesjonalnej komunikacji z rynkiem. Cube Root będzie wspierać Grupę w zakresie wdrażania strategii komunikacji korporacyjnej oraz dystrybucji komunikatów w Internecie.

„Rozwój Grupy IQS wymaga zintensyfikowanych działań marketingowo – PR`owych, które będą konsekwentnie wzmacniać wizerunek Grupy jako wyspecjalizowanych agencji badawczych, dbających o wysoką jakość na każdym etapie procesu badawczego – wyjaśnia Alina Lempa, Dyrektor Zarządzająca i Członek Zarządu.

Filar nowej strategii komunikacji stanowią wyniki badań przeprowadzonych wśród klientów Grupy. Wynika z nich, że IQS jest postrzegana jako agencja niezwykle zaangażowana, z kreatywnym podejściem do klientów i trafnie diagnozująca ich potrzeby biznesowe.

Nawiązanie współpracy z firmą Cube Root stanowi jeden z efektów wdrażania nowej filozofii firmy, której założeniem jest stworzenie realnej alternatywy dla scentralizowanych sieciowych agencji badawczych.

źródło: Grupa IQS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.