Interactive Intelligence zdobyło nagrodę TCM Labs – Portal PR - 24PR
Interactive Intelligence zdobyło nagrodę TCM Labs

17.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

B1Warszawa, 14 sierpnia 2009 r. – Wydawnictwo Technology Marketing Corp. uhonorowało firmę Interactive Intelligence nagrodą TMC Labs za innowacyjność w dziedzinie komunikacji zunifikowanej. Nagroda została przyznana dla rozwiązania IPA™ (Interaction Process Automation) czyli nowego produktu firmy służącego do automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów, stworzonego na podstawie technologii komunikacyjnych. IPA oferuje wymierny zwrot z inwestycji w komunikację zintegrowaną.

„IPA jest szczególnie wartościowym rozwiązaniem, ponieważ przynosi mierzalne, pozytywne efekty dla działalności przedsiębiorstwa” – powiedział dyrektor wydawniczy i dyrektor ds. technologii TMC Labs Tom Keating. – „Wykraczając poza standardowe kwestie związane ze wzrostem wydajności, IPA wykorzystuje technologie komunikacji zunifikowanej do radykalnego skrócenia i obniżenia kosztów najpowszechniejszych procesów biznesowych. Takie podejście do automatyzacji procesów jest w branży komunikacyjnej czymś jedynym w swoim rodzaju.”

IPA, stworzone na bazie platformy komunikacji zunifikowanej IP firmy Interactive Intelligence, ma na celu udoskonalenie organizacji pracy przedsiębiorstw poprzez narzędzia służące do rejestracji, ustalania priorytetów, kierowania i śledzenia każdego etapu procesu biznesowego. Interactive Intelligence opracowało IPA jako alternatywę dla tradycyjnych, złożonych pakietów i zestawów narzędzi workflow, które wymagają profesjonalnego wsparcia, kosztownego dostosowywania programistycznego oraz długich cykli wdrożeniowych.

Nagrody TCM Labs są przyznawane przez od 10 lat produktom, które dzięki innowacyjności i unikatowym funkcjom znacząco przyczyniają się do rozwoju technologii komunikacyjnych. Pełna lista tegorocznych laureatów nagród jest dostępna w majowym/czerwcowym wydaniu magazynu Unified Communications, który znaleźć można również pod adresem: www.uc-mag.com.

Informacje o Interactive Intelligence
Firma Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ) jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań komunikacyjnych do automatyzacji centrów obsługi klienta, korporacyjnej telefonii IP oraz automatyzacji procesów biznesowych. Firma została założona w 1994 r. i ma ponad 3000 klientów na całym świecie. Firma znalazła się pośród 500 największych światowych dostawców oprogramowania i usług w rankingu Software Magazine, a także wśród 200 największych dostawców sieciowych Ameryki Północnej NetworkWorld. Została również wymieniona w rankingu najszybciej rozwijających się firm magazynów BusinessWeek oraz FORTUNE Small Business. Firma znalazła się również w kwadracie lidera w raporcie Gartnera „WorldWide Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, 2008”. Interactive Intelligence zatrudnia ponad 600 osób, a siedziba firmy znajduje się w Indianapolis w stanie Indiana w USA. Firma ma pięć globalnych biur korporacyjnych; centrala europejska jest zlokalizowana w Slough w Anglii. Strona internetowa Interactive Intelligence: www.inin.com/pl.

Interactive Intelligence Inc. jest właścicielem znaku INTERACTIVE INTELLIGENCE, powiązanego z nim logotypu i innych znaków graficznych. Wszystkie inne znaki firmowe wymienione w tym dokumencie stanowią własność odpowiednich podmiotów i organizacji.

źródło: ITBC Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.