Kolejne certyfikaty IBM na koncie MIS – Portal PR - 24PR
Kolejne certyfikaty IBM na koncie MIS

10.08.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

A6Firma MIS S.A. – dostawca kompleksowych rozwiązań wspierających zarządzenie wiedzą i informacją – uzyskała kolejne certyfikaty IBM potwierdzające wysokie kompetencje pracowników i wiedzę na temat stosowanych technologii.

IBM Certified System Administrator WebSphere MQ V6.0 oraz certyfikaty dla Lotus Notes and Domino 8 – IBM Certified Associate Application Developer i IBM Certified Associate System Administrator to najnowsze certyfikaty zdobyte przez programistów i administratorów MIS S.A. Aby je zdobyć, konsultanci firmy musieli się wykazać m.in. zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami posługiwania się i poruszania w programach IBM. – Bardzo mnie cieszą kolejne certyfikaty IBM. Potwierdzają one kompetencje i profesjonalizm zespołu MIS – mówi Marcel Kasprzak, prezes MIS S.A.

Certyfikaty uzyskane w ramach międzynarodowego programu IBM PCP (Professional Certification Program) stanowią potwierdzenie wiedzy i wysokich kwalifikacji specjalistów IT. Warunki ich przyznawania przez IBM precyzyjnie określają poziom umiejętności, jakie powinni posiadać specjaliści z różnych dziedzin, aby ubiegać się o międzynarodowy certyfikat.

MIS S.A. jest partnerem IBM o najwyższym statusie: IBM Premier Business Partner. Specjaliści z MIS-a uczestniczą w egzaminach certyfikacyjnych IBM od 1995 roku, czyli od momentu związania się firmy z technologią IBM. Do tej pory uzyskali ponad trzydzieści certyfikatów IBM, a niektórzy pracownicy mogą się pochwalić kilkoma tytułami poświadczającymi ich kwalifikacje zawodowe.

O firmie
Spółka MIS S.A. specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań wspierających zarządzenie wiedzą i informacją. Ma prawie 20-letnie doświadczenie w branży. Z rozwiązań MIS korzysta kilkadziesiąt urzędów administracji samorządowej i publicznej (m.in. Ministerstwo Sprawiedliwości, Agencja Mienia Wojskowego, Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, Urząd Marszałkowski w Łodzi) oraz wielu komercyjnych klientów (m.in. EnergiaPro, Dialog, Grupa Żywiec, Coca-Cola, EuroLot, Eletromontaż Poznań, Schering AG).
Swoje rozwiązania MIS opiera na technologiach światowych potentatów branży IT – Microsoft i IBM. Jest także partnerem firmy QPR Software, fińskiego producenta programów wspomagających zarządzanie strategiami biznesowymi.
Według tegorocznego rankingu magazynu „Computerworld” – MIS należy do czołówki polskich firm informatycznych o największym wzroście przychodów. Spółka jest członkiem Business Centre Club, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Biura MIS działają we Wrocławiu i Warszawie. Więcej informacji www.mis.eu

źródło: MIS SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.