Konkurs dla przedsiębiorców w serwisie Superfirmy.pl – Portal PR - 24PR




Konkurs dla przedsiębiorców w serwisie Superfirmy.pl

10.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

T5Rusza Superdoradca – konkurs internetowy dedykowany mikro i małym przedsiębiorcom. Wypowiadając się na forum w serwisie Superfirmy.pl użytkownicy walczyć mogą o MacBooka i szereg innych nagród. Konkursowi patronuje Bank Zachodni WBK, właściciel serwisu.

Między 10 sierpnia a 6 września każdy zarejestrowany w serwisie Superfirmy.pl użytkownik (na drugim lub trzecim poziomie rejestracji) ma szansę na wygraną. Aby zostać Superdoradcą i wygrać MacBooka nie trzeba spełniać zaawansowanych wymagań. Wystarczy jak najszybciej zebrać 10 punktów. Użytkownicy będą je otrzymywać za każdy post na forum w wątku konkursowym odpowiadający na zagadnienia poruszane przez eksperta.

Konkurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką prowadzenia biznesu – zarówno tych, które dopiero uruchamiają własną działalność i poszukują fachowego doradztwa oraz porad innych przedsiębiorców jak i tych którzy w biznesie działają już od wielu lat.

To właśnie im dedykowany jest serwis Superfirmy.pl, w ramach którego rozgrywać będzie się konkurs. Stanowi on bazę wiedzy praktycznej i platformę wymiany doświadczeń w zakresie dziedzin przydatnych każdemu właścicielowi firmy.

Celem konkursu oraz samej platformy jest wsparcie tych użytkowników, którzy rozpoczynają samodzielną przygodę z biznesem. – mówi Piotr Konieczny, Menedżer ds. Rozwoju Rynku z BZ WBK, właściciela projektu – Użytkownikom udostępniamy podaną w przystępny sposób wiedzę m.in. z zakresu marketingu, podatków, finansów, prawa europejskiego oraz podstawowe narzędzia takie jak różnego rodzaju kalkulatory biznesowe i wyszukiwarki urzędów. Chcemy, żeby dzięki serwisowi i wzajemnej pomocy użytkowników prowadzenie własnego biznesu było choć trochę prostsze. – dodaje Konieczny.

Konkurs to pierwsza akcja promocyjna serwisu. Niezależnie od niej serwis poszerza grono odbiorców dzięki stałej publikacji nowych artykułów oraz specjalnych ofert BZ WBK i partnerów Banku przygotowanych specjalnie dla przedsiębiorców.

źródło: Wide Open

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.