Łap gotówkę bez prowizji! – Portal PR - 24PR
Łap gotówkę bez prowizji!

26.08.2009 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

drobnemBank zaprasza swoich Klientów do skorzystania z najnowszej promocji KREDYTU gotówkowego.

Zbliżająca się jesień jest dla wielu osób czasem wzmożonych wydatków, związanych na przykład z przygotowaniem wyprawek szkolnych dla dzieci. By pomóc Klientom zaspokoić potrzeby i zrealizować najbliższe plany, mBank proponuje KREDYT gotówkowy bez prowizji za przyznanie w ramach promocji „Łap gotówkę bez prowizji”.

Promocja jest adresowana do Klientów mBanku, którzy od pół roku regularnie zasilają jeden ze swoich rachunków w mBanku lub od 6 miesięcy korzystają prawidłowo z oferty kredytowej mBanku (karty kredytowej, kredytu odnawialnego, gotówkowego, samochodowego lub hipotecznego).

By skorzystać z promocji, wystarczy w czasie jej obowiązywania złożyć wniosek o kredyt do 10 000 zł i po uzyskaniu jego akceptacji podpisać umowę nie później niż 30 dni od daty złożenia wniosku. Promocja „Łap gotówkę bez prowizji” trwa od 25 sierpnia do 8 września br. Jej regulamin jest dostępny w serwisie mBanku.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych i wymagających Klientów indywidualnych i Przedsiębiorców. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,19 mln Klientów.

źródło: mBank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.