Nawet 10 000 godzin światła dadzą energooszczędne żarówki ActiveJet – Portal PR - 24PR
Nawet 10 000 godzin światła dadzą energooszczędne żarówki ActiveJet

20.08.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

P2W ofercie ActiveJet pojawiły się nowe, energooszczędne żarówki o czasie świecenia nawet do 10 000 godzin. Żarówki cechują się ponadto wyjątkowo krótkim czasem nagrzewania, dzięki któremu mogą osiągnąć 60% jasności w ciągu 1 sekundy.Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze produkty były przyjazne środowisku i zależy nam na komunikowaniu tej cechy klientom. Między innymi z tego względu zdecydowaliśmy się rozszerzyć linię energooszczędnych żarówek oraz umieścić na ich opakowaniach energetyczną etykietę – komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor Marki ActiveJet.

Wszystkie żarówki posiadają certyfikaty CE. Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. W ofercie znajduje się 7 modeli żarówek o czasie świecenia 10 000 godzin, dających ciepły, biały kolor światła. W niedługim czasie do oferty będą wprowadzane kolejne modele z tej serii. Sugerowana cena brutto żarówki dla klienta końcowego waha się od 14 do 25 zł brutto.

źródło: Martis Consulting

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.