Neckermann wspiera polską siatkówkę – Portal PR - 24PR
Neckermann wspiera polską siatkówkę

07.08.2009 Kategoria: sponsoring. Autor: infopr

azsNeckermann Polska został sponsorem strategicznym drużyny siatkarzy AZS Politechnika Warszawska. Oficjalne przedstawienie nowego sponsora odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości wsparcia siatkarskiego klubu sportowego AZS Politechnika Warszawska, który godnie kontynuuje najlepsze tradycje warszawskiej siatkówki – powiedział Rafał Grunwald, dyrektor marketingu NeckermannaWierzymy, że dzięki naszemu wsparciu Politechnika stanie się wkrótce czołowym klubem męskiej siatkówki w Polsce. Naszym przykładem chcemy zarazić inne firmy: to bardzo dobry sposób na zbudowanie własnego, niezwykle pozytywnego wizerunku i jednocześnie wielka pomoc dla jedynego klubu siatkarskiego stolicy w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodał.

Neckermann Polska od dawna angażuje się w ciekawe przedsięwzięcia sportowe propagując aktywny wypoczynek i zdrowy tryb życia. Firma sponsorowała m.in. warszawską drużynę tenisa stołowego, a w ostatnim czasie propaguje siatkówkę plażową wspierając budowę boisk na Helu. Promocja sportu i aktywne działanie doskonale wpisują się w strategię firmy, która zakłada rozwój działalności i zwiększanie udziału na polskim rynku. Siatkówka stała się w ostatnich latach jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w Polsce. Mecze siatkarskie gromadzą ogromną publiczność w różnym przedziale wiekowym. To sport czysty, wywołujący pozytywne emocje i chętnie kojarzony z wypoczynkiem. W większości ośrodków Neckermanna siatkówka jest jedną z najczęściej oferowanych form rekreacji.

AZS Politechnika Warszawska to drużyna biorąca udział w rozgrywkach Ekstraklasy Piłki Siatkowej Mężczyzn – Plusligi – najwyższej w hierarchii klasy męskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce. Przez ostatnie dwa sezony zespół był z sukcesem prowadzony przez Krzysztofa Kowalczyka, jednego z czołowych polskich trenerów. Od 1 lipca 2009 zastąpił go Radosław Panas – jeden z najbardziej utalentowanych trenerów młodego pokolenia. Pozyskanie sponsora strategicznego to dla klubu nie tylko finansowe bezpieczeństwo, ale przede wszystkim duże perspektywy rozwoju.

Bardzo cieszymy się, że nasza wielomiesięczna ciężka praca przyniosła wreszcie efekt. Klub doczekał się sponsora strategicznego, który zapewni nam bezpieczną przyszłość i spokojny byt – powiedziała szczęśliwa prezes AZS Politechniki Jolanta Dolecka. – Jesteśmy pewni, że nasza współpraca ułoży się doskonale. Obie strony zadowolone są z warunków umowy, obie posiadają dużo wspaniałych pomysłów, które na celu mają jedno: promocję i rozwój warszawskiej siatkówki – zapewniła.

Podczas oficjalnej prezentacji nowego sponsora, którą zaplanowano na 10 sierpnia, przedstawiony zostanie również wzór koszulki, w jakiej „Inżynierowie” występować będą na parkietach PlusLigi w sezonie 2009/2010.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.