Nowa 3- miesięczna lokata na 4,80% w Banku Pocztowym – Portal PR - 24PR
Nowa 3- miesięczna lokata na 4,80% w Banku Pocztowym

10.08.2009 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

drobneOd poniedziałku w oddziałach Banku Pocztowego i placówkach Poczty Polskiej dostępna jest odnawialna lokata 3- miesięczna o oprocentowaniu stałym 4,80% w skali roku.

Dotychczas w ofercie Banku Pocztowego znajdowały się złotówkowe lokaty odnawialne: 4 miesięczna, 5- miesięczna i 6- miesięczna. Od 10 sierpnia 2009 r. dołącza do nich odnawialna lokata 3- miesięczna, o atrakcyjnym stałym oprocentowaniu 4,80% w skali roku. Minimalna kwota potrzebna do jej założenia to tylko 500 zł. Nowa lokata standardowo dostępna jest w oddziałach Banku Pocztowego i placówkach Poczty Polskiej. Może być również założona elektronicznie z poziomu konta osobistego, jako lokata w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym i Pocztowym Koncie Firmowym.

Na inne produkty depozytowe Banku Pocztowego klienci mogą decydować się bez konieczności wychodzenia z domu – za pośrednictwem pierwszego internetowego sklepu z lokatami. W tym momencie na www.lokaty-online.pl dostępne są lokaty o stałym oprocentowaniu: 10- dniowa, 1, 3, 5, 6 i 12- miesięczna. Można założyć również lokatę 24-miesięczną o zmiennym oprocentowaniu 7,00% w skali roku.

Szczegółowe informacje o oprocentowaniu lokat Banku Pocztowego znaleźć można w zamieszczonym na internetowej stronie www.pocztowy.pl wyciągu z Tabeli oprocentowania lokat i rachunków bankowych dla klientów detalicznych w Banku Pocztowym S.A.

źródło: Bank Pocztowy

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.