Nowa odsłona strony Stolbudu Włoszczowa – Portal PR - 24PR
Nowa odsłona strony Stolbudu Włoszczowa

12.08.2009 Kategoria: INTERNET, Wieści za spółek. Autor: infopr

wwwFirma Stolbud Włoszczowa postanowiła odświeżyć swój wizerunek w Internecie. W wyniku naniesionych zmian strona internetowa jest bardziej przyjazna dla użytkowników, zarówno pod względem wizualnym jak i praktycznym. Stonowane, pastelowe kolory strony nawiązują do bliskich firmie: elegancji i ekologii. Wpływają też na większą czytelność serwisu. Nowa kolorystyka oraz ciekawy motyw reklamowy będzie także wykorzystywany w kreacjach reklamowych Stolbud-u przygotowanych na jesień.
Uproszczeniu i ułatwieniu uległa nawigacja po stronie. Pogrupowanie asortymentu w tematyczne bloki pozwala użytkownikom łatwo i szybko dotrzeć do konkretnych informacji na temat produktów Stolbudu. Oprócz łatwego dostępu poszczególnych grup produktów i ich parametrów można zobaczyć w prezentowanych galeriach ze zdjęciami z wykonanych realizacji jak poszczególne produkty prezentują się po
zamontowaniu w budynkach.

www.stolbud.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.