Nowe produkty APC z serii NetShelter – Portal PR - 24PR
Nowe produkty APC z serii NetShelter

12.08.2009 Kategoria: Technologie. Autor: ipis

T1Warszawa, 12 sierpnia 2009 – Firma APC by Schneider Electric, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań zasilania i chłodzenia systemów o znaczeniu krytycznym, ogłosiła dziś rozszerzenie swojej linii produktów NetShelter o innowacyjne szafy serwerowe, które mogą być instalowane w każdej otwartej przestrzeni biurowej. Szafy biurowe APC NetShelter CX, umożliwiające integrację chłodzenia i zasilania, emitujące przy tym ograniczony poziom hałasu, zostały zaprojektowane dla firm dysponujących ograniczoną przestrzenią, chcących rozbudować dotychczasową infrastrukturę sieciową lub serwerową. Szafy APC NetShelter CX zapewniają optymalny poziom chłodzenia i zarządzania sprzętem, a przy tym są wyjątkowo ciche i estetyczne, dzięki wykorzystaniu drewnianych materiałów. Są dostępne w rozmiarach 18U, 24U i 38U, zapewniając kompatybilność, wygodę i bezpieczeństwo korzystania z zainstalowanego sprzętu.

Szafy biurowe APC NetShelter CX eliminują konieczność wydzielania dedykowanej przestrzeni IT, dając klientom możliwość instalacji szafy sieciowej niemal w dowolnym miejscu. Zestaw przyjaznych instalatorowi rozwiązań zapewnia szybkie i łatwe wdrożenie systemu, zaś estetyczny i znamionujący solidne wykonanie wygląd sprawia, że szafy łatwo wtapiają się w otoczenie biurowe. Ponadto, szafy NetShelter CX łączą wysoki poziom wydajności cieplnej i redukcji hałasu z niezawodnością i kompleksowością specyfikacji plug-and-play.

– Menedżerowie IT oraz właściciele małych i średnich firm często nie są w stanie wygospodarować lub zbudować przestrzeni dla urządzeń serwerowych czy sieciowych. Zazwyczaj są wtedy zmuszani do zaadaptowania się do niezadowalających alternatyw – powiedziała Katarzyna Kosińska, Kierownik APC ds. Marketingu na Europę Centralną. – Szafy biurowe APC NetShelter CX pozwalają specjalistom IT na elastyczne, wygodne i bezpieczne instalowanie nowego sprzętu – lub uzupełnianie posiadanej już infrastruktury IT – bezpośrednio w otwartej przestrzeni biurowej.

Model NetShelter CX AR4018 zawiera 18 przestrzeni rackowych, zintegrowany system dystrybucji zasilania i 15 gniazd przeciwprzepięciowych. Zalecany maksymalny ładunek cieplny urządzenia wynosi 1.2 kW (4,100 BTU/h), zaś zużycie mocy – 19 W. Poziom hałasu emitowany przez szafę zredukowano do 18.5 dB.

Model NetShelter CX AR4024 zawiera 24 przestrzenie rackowe, zintegrowany system dystrybucji zasilania i 15 gniazd przeciwprzepięciowych. Zalecany maksymalny ładunek cieplny urządzenia wynosi 2.4 kW (8,200 BTU/h), zaś zużycie mocy – 38 W. Poziom hałasu emitowany przez szafę zredukowano do 18.5 dB.

Model NetShelter CX AR4038 zawiera 38 przestrzeni rackowych, zintegrowany system dystrybucji zasilania i
15 gniazd przeciwprzepięciowych. Zalecany maksymalny ładunek cieplny urządzenia wynosi 2.4 kW (8,200 BTU/h), zaś zużycie mocy – 57 W. Poziom hałasu emitowany przez szafę zredukowano do 18.5 dB.

Linia szaf APC NetShelter CX jest już dostępna w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Więcej informacji na temat produktów APC z serii NetShelter można uzyskać na stronie www.apc.com lub pod numerem (22) 666-00-11.

O firmie APC
Firma APC by Schneider Electric to światowy lider w zakresie zasilania awaryjnego oraz chłodzenia precyzyjnego. Dostarcza innowacyjne urządzenia, oprogramowanie i systemy dla użytkowników domowych, biur, centrów danych oraz fabryk. Wspierana przez siłę, doświadczenie i rozległą sieć działu Critical Power & Cooling Services koncernu Schneider Electric, firma APC zapewnia rozwiązania doskonale zaprojektowane, bezbłędnie zainstalowane i utrzymane w dobrym stanie przez cały okres ich użytkowania. Dzięki ciągłemu dążeniu do innowacji APC oferuje najnowocześniejsze i energooszczędne rozwiązania dla technologii i aplikacji przemysłowych o znaczeniu krytycznym. W 2007 roku Schneider Electric dokonał akwizycji APC i połączył ją z firmą MGE UPS Systems. W wyniku fuzji powstał nowy dział Schneider Electric o nazwie Critical Power & Cooling Services, który w 2008 roku zanotował przychody w wysokości 2,6 mld euro przy zatrudnieniu 12 000 osób na całym świecie. Rozwiązania APC obejmują systemy zasilania bezprzerwowego (UPS), urządzenia klimatyzacji precyzyjnej, szafy 19”, systemy ochrony fizycznej oraz oprogramowanie do projektowania i zarządzania zasilaniem, w tym architekturę InfraStruXure®, najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie integrujące zasilanie, chłodzenie oraz zarządzanie. Schneider Electric, zatrudniający 114 tys. pracowników na całym świecie i obecny w 100 krajach, w 2008 roku osiągnął sprzedaż na poziomie 18,3 mld euro. Więcej informacji o firmie APC znajduje się na stronie www.apc.com. Wszystkie znaki handlowe należą do ich właścicieli.

źródło: Monday PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.