Nowość w All4men.pl – Portal PR - 24PR
Nowość w All4men.pl

03.08.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

P2“Już za chwilę poznasz Sekrety Podrywu i opinie kobiet o których większość mężczyzn nie ma pojęcia…”. Męski Portal All4men.pl przygotował nowy wyjątkowy dział. Po raz pierwszy w Polsce udostępnione zostaną unikalne materiały dotyczące uwodzenia. 18 minutowy film i e-book pokazują kobiecy punkt widzenia na podrywanie.

„Zdecydowanie zbyt często to mężczyźni uczą mężczyzn o tym czego pragną kobiety. My postanowiliśmy zapytać Je wprost. Powstał z tego unikalny film i e-book z którego jesteśmy naprawdę dumni”- mówi Marek Kawecki redaktor naczelny All4men.pl.

Dodatkowo każdy kto odwiedzi www.all4men.pl i zajrzy do działu „uwodzenie”, weźmie udział w losowaniu darmowych szkoleń z zakresu uwodzenia o łącznej wartości blisko 5.000 złotych, organizowanych przez:
RMSU- Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia to jedna z najskuteczniejszych metod uwodzenia i rozwoju osobistego, opracowana w Rosji i sprawdzona na 30 000 osób! www.rmsu.pl.
PickUp Club z zakresu „stylizacji wizualnej” i „praktycznej sztuki uwodzenia” prowadzone przez jednych z najbardziej szanowanych trenerów w kraju www.sztukauwodzenia.com.

źródło: All4men.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.