OCZ Agility EX – jeszcze bardziej zwinne SSD – Portal PR - 24PR
OCZ Agility EX – jeszcze bardziej zwinne SSD

28.08.2009 Kategoria: Komputery. Autor: ipis

T1Piaseczno, 27 sierpnia 2009 r. – Firma OCZ Technology odświeżyła prezentowaną niedawno serię dysków SSD o nazwie Agility. Nowe modele posiadają dopisek EX i bazują na kościach NAND Flash typu SLC.

Napędy OCZ Agility EX oferują pojemność 60GB. Ich konstrukcja opiera się o wspomniane kości NAND Flash typu SLC oraz kontroler marki Indilinx. Maksymalna prędkość odczytu danych jest równa 255 MB/s, natomiast zapisu 195 MB/s. Stacje wyposażono w pamięć podręczną o rozmiarze 64 MB.

Nowe produkty objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta, a sugerowana cena detaliczna wynosi 1150 PLN brutto.

Pełna oferta produktów marki OCZ Technology dostępna jest w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl.

O OCZ Technology

Założona w 2000 roku amerykańska firma OCZ Technology jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych oraz notebooków. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.ocztechnology.com

źródło: Planet PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.