Oferta funduszy inwestycyjnych w systemie bankowości internetowej – Portal PR - 24PR
Oferta funduszy inwestycyjnych w systemie bankowości internetowej

06.08.2009 Kategoria: fundusze. Autor: ipis

P2Klienci Raiffeisen Bank Polska uzyskali dostęp do funduszy inwestycyjnych za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Raiffeisen on-line. W ramach nowej funkcjonalności można wykonywać operacje na jednostkach funduszy trzech TFI: AIG, Skarbca oraz Union Investment. Wkrótce podobne udogodnienia będą dotyczyły pozostałych TFI dostępnych w ofercie Banku (Allianz, Legg Mason i Opera). Zakres operacji obejmuje: nabycie, umorzenie oraz konwersję jednostek.

Nasi klienci otrzymują wygodne narzędzie, które pozwala im na wykonywanie operacji bez konieczności odwiedzania oddziału. Co więcej, dzięki integracji z rachunkiem bankowym można optymalnie zarządzać swoimi finansami. Operacje wykonywane są w sposób bezpieczny i szybki, a Klienci otrzymują dodatkowo bezpośredni dostęp do aktualnego stanu portfela funduszy, bieżących i wcześniejszych notowań oraz historii zlecanych operacji – powiedziała Anna Cytowska, odpowiedzialna za ofertę funduszy inwestycyjnych w Raiffeisen Bank Polska.

Inwestowanie w fundusze przez Internet to oszczędność czasu i pełna kontrola pieniędzy. Dostęp do funduszy poprzez system Raiffeisen on-line będzie dawał możliwość uzyskania zniżek w opłatach za nabycie, odkupienie czy konwersję oraz możliwość udziału w specjalnych konkursach dla klientów Banku.

******

Raiffeisen Bank Polska S.A. rozpoczął działalność w 1991 roku, a jego wyłącznym akcjonariuszem jest austriacki Raiffeisen International Bank-Holding AG. Oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, koncentrując się na obsłudze średnich i małych firm oraz klasy średniej. W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska S.A. wchodzą wiodące w swoich branżach spółki: Raiffeisen-Leasing Polska S.A. oraz Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o.
Z usług Banku korzysta około 250 tysięcy klientów detalicznych za pośrednictwem sieci 100 placówek na terenie całej Polski. Bank oferuje posiadaczom rachunków także możliwość dokonywania transakcji poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej, z menu telefonów komórkowych wszystkich operatorów – dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu VIP-Mobile, a także poprzez bankowość internetową (Raiffeisen on-line).

źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.