Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl – Portal PR - 24PR
Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

28.08.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

wwwCoraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

– Polacy na nowo zaczynają interesować się inwestowaniem oraz produktami i usługami finansowymi. Inwestujemy z powrotem w fundusze oraz akcje. Znowu rośnie zapotrzebowanie na informację finansową – mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Portal finansowy Money.pl istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści oraz narzędzia. Dziś jest to internetowa gazeta dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką.

W latach 2007-2009 spółka Money.pl rozpoczęła iwestowanie, tworząc Grupę Kapitałową Money.pl oraz integrując posiadane serwisy w sieć Money.pl Business Network. W jej skład wchodzą: Money.pl, e-Prawnik.pl, Favore.pl, Interaktywnie.com, MyStock.pl, iWoman.pl, Blogvertising.pl, iBroker.pl, Zixo.pl i BusinessClick.com. Przychody spółki w roku 2008 osiągnęły poziom blisko 20 mln zł.

Już w majowym zestawieniu badania Megapanel PBI/Gemius Grupa Money.pl przekroczyła 4 mln użytkowników. W czerwcowym odnotowano 4 276 992 użytkowników i 53 876 659 odsłon.

źródło: Money.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.