Promocja Castrol zakończona – Portal PR - 24PR
Promocja Castrol zakończona

12.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

P3Zakończyła się promocja produktów Castrol „Nawiguj po nagrody”. Wśród osób, które kupiły olej Castrol na stacjach BP rozlosowano atrakcyjne nagrody.

Dobiegła końca akcja promocyjna firmy Castrol prowadzona przez prawie trzy miesiące na wszystkich stacjach benzynowych BP. Osoby, które w czasie jej trwania kupiły olej Castrol Edge lub Castrol Magnatec i wysłały SMSem unikalny kod z zakupionej promocyjnej butelki, miały szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów stacji. Co tydzień rozlosowywano pięć nawigacji samochodowych GPS. Na zakończenie promocji spośród wszystkich uczestników zabawy wyłoniono zdobywcę nagrody głównej. Szczęśliwą posiadaczką Forda Focusa została Pani Olga Szmit z Poznania.

„Nowy samochód na pewno bardzo mi się przyda – przyznała zwyciężczyni. – Zmieniam markę auta, ale z pewnością nie zmienię marki oleju.”

Ci, którym nie udało się nic wygrać, na pewno niebawem będą mieli kolejną szansę. Dla swoich klientów Castrol będzie organizował kolejne promocje z atrakcyjnymi nagrodami.

źródło: Castrol Lubricants

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.