Ronson rozpoczął oddawanie mieszkań w Imaginarium II – Portal PR - 24PR
Ronson rozpoczął oddawanie mieszkań w Imaginarium II

11.08.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

hotel• Pierwsi właściciele rozpoczęli odbiór swoich mieszkań w projekcie Imaginarium II realizowanym przez Ronson Development przy ul. Gwiaździstej na warszawskich Bielanach.

• Dotychczas nabywców znalazło niemal 80% lokali spośród 65 oferowanych w tej inwestycji. Na pewną pulę mieszkań, które pozostały w sprzedaży, Ronson przygotował specjalną ofertę promocyjną. Część z mieszkań została objęta rabatem sięgającym nawet 12%.

– Już dziś możemy powiedzieć, że Imaginarium II powtórzyło sukces pierwszej części tej inwestycji czyli Imaginarium I. Niewątpliwie duże zainteresowanie tym projekt to pochodna doskonałej lokalizacji oraz wysokiego standardu wykończenia – wyjaśnia Andrzej Gutowski dyrektor sprzedaży Ronson. – Rozważamy rozpoczęcie jeszcze w tym roku trzeciej i ostatniej części Imaginarium, która będzie obejmować dwa budynki liczące łącznie 45 mieszkania.

W skład Imaginarium II wchodzą 3 dwupiętrowe budynki liczące łącznie 65 mieszkań o powierzchni od 40 m² do 115m². Sprzedaż mieszkań w Imaginarium II rozpoczęła się w lipcu 2008 r. tuż po uzyskaniu przez Ronson, pozwolenia na budowę. Zgodnie z pierwotnymi założeniami projekt został zakończony w ciągu roku. 20 lipca 2009 r. Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Uprawomocniło się ono 6 sierpnia 2009 r. Tym samym Ronson mógł rozpocząć formalne przekazywanie kluczy właścicielom 51 mieszkań. Dodatkowo na część mieszkań spośród 14 lokali, które pozostały w sprzedaży, Ronson przygotował specjalną ofertę promocyjną. Wybrane mieszkania zostały objęte rabatem w wysokości nawet 12%. Promocja dotyczy lokali o powierzchni od 48 do 111 m². Po rabacie ceny rozpoczynają się od 9563 zł/m².

Mieszkania Imaginarium II cechuje bardzo korzystna lokalizacja. Inwestycja położona jest tuż obok Lasu Bielańskiego. W pobliżu znajduje się także m.in. pętla autobusowa umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do centrum Warszawy oraz trasa „Wybrzeże Gdańskie”. Projekt Imaginarium II cechuje niska zabudowa oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych czego dowodem są hole windowe wykończone w marmurze. Dzięki dużym drewnianym oknom, każdy z apartamentów jest doskonale doświetlony. Niewątpliwym atutem mieszkań na ostatnich piętrach są prywatne tarasy na dachach – w przypadku mieszkań na parterze, duże ogródki.

Imaginarium II jest kontynuacją projektu Imaginarium I, który został zakończony w grudniu 2007. W skład Imaginarium I wchodzi 58 mieszkań. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Dodatkowo uwagę zwraca harmonijnie zaprojektowany teren wokół budynków: plac zabaw, tereny zielone oraz kameralne oświetlenie. W 2009 r. firma planuje rozpoczęcie sprzedaży trzeciego, ostatniego etapu inwestycji w skład którego będą wchodzić dwa budynki liczące łącznie 45 mieszkań.

źródło: NBS Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.