Secus Property SA – realizuje nową inwestycję biurową w Katowicach – Portal PR - 24PR
Secus Property SA – realizuje nową inwestycję biurową w Katowicach

28.08.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

A5Secus Property SA uzyskała decyzję od Prezydenta Miasta Katowic na realizację budowy budynku biurowo usługowego przy ulicy Piaskwej w Katowicach. Obiekt powstanie przy ważnym węźle komunikacyjnym: Roździeńskiego – Murckowska – Bagienna. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ponad 13 tys. m².

„Biorąc pod uwagę aktualną sytuację rynkową oraz rosnące zapotrzebowanie w Katowicach na powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie zdecydowaliśmy się na realizację tego projektu. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawe uzupełnienie oferty nowoczesnych powierzchni biurowych oferowanych w Katowicach. Nasza propozycja ma szanse spotkać się z dużym zainteresowaniem, gdy sygnały płynące z rynku potwierdzają zainteresowanie klientów powierzchniami biurowymi klasy B+ .” – mówi Artur Wnuk, Prezes Secus Property SA.

Rozpoczęto przygotowania do pozyskania środków na finansowanie budowy biurowca. Budowa obiektu ruszy po zakończeniu rozmów z podmiotem współfinansującym inwestycje oraz po dokonaniu wstępnych rezerwacji powierzchni.

Na stronie www.secusproperty.pl dostępna jest wizualizacja obiektu. Autorem projektu jest architektoniczne biuro projektów z Tychów, AB Projekt Sp. z o.o.

źródło: Montrilo Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.