Siódemka S.A. wyróżniona Złotym Laurem Klienta 2009 – Portal PR - 24PR
Siódemka S.A. wyróżniona Złotym Laurem Klienta 2009

25.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

laurSiódemka S.A. została wyróżniona Złotym Laurem Klienta 2009” w kategorii „Usługi kurierskie – przesyłki krajowe”. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest produktom, usługom oraz markom, które cieszą się największym zaufaniem konsumentów na krajowym rynku.

Otrzymane wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, bo przyznane zostało przez samych konsumentów. To oni zdecydowali, że nasza marka zasługuje na „Laur Konsumenta 2009”. Nagroda jest dużym kredytem zaufania, za który w imieniu Spółki dziękuję. Prestiżowy tytuł dowodzi trafności przyjętej strategii rozwoju Siódemki
i z pewnością potwierdza wysoką jakość naszych usług. – wyjaśnia Krzysztof Pawłowski, Członek Zarządu Siódemka S.A.
W tym roku nagrody zostały przyznane już po raz piąty. Celem projektu jest bieżąca analiza polskiego rynku konsumenckiego i wyłonienie najpopularniejszych firm, produktów i usług w poszczególnych branżach. Zwycięzców wybierają sami konsumenci
w specjalnie przygotowanych ankietach, co pozwala na odzwierciedlenia występujących na rynku tendencji.

###
Siódemka S.A. (www.siodemka.com) od 1998 roku świadczy usługi kurierskie. Oferuje przesyłki lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Firma, wykorzystując zintegrowane narzędzia informatyczne, efektywnie zarządza siecią placówek terenowych i podmiotami współpracującymi. Siódemka wdrożyła we wszystkich swoich placówkach ISO 9001:2000. W grudniu 2007 roku certyfikowała również system zarządzania bezpieczeństwem informacji na podstawie normy ISO 27001:2005. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce z sukcesem zaimplementowała technologię podpisu elektronicznego.

źródło: Core PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.