Smak tradycji zamknięty w kostce – Portal PR - 24PR
Smak tradycji zamknięty w kostce

20.08.2009 Kategoria: Kulinaria. Autor: infopr

kostka piernikowa mDuet nasyconego przyprawami korzennymi ciasta piernikowego oraz słodkich powideł śliwkowych kojarzy się wielu z nas z przytulnymi popołudniami i wieczorami, spędzonymi w pachnącej goździkami, babcinej kuchni. Propozycja firmy Mamut – ciasto piernikowe, pokrojone w kostkę i pokryte kakaową polewą, to przypomnienie urokliwych chwil dzieciństwa.
Nic nie jest w stanie odpędzić zmartwień lepiej niż pyszny, aromatyczny wypiek. Intensywny korzenny zapach, gładkie ciasto w kuszącej polewie oraz smak smażonej śliwki ukoi napięte nerwy i pozwoli powrócić na chwilę do oazy – miejsca w którym poczujemy się bezpieczni i pozbawieni trosk dnia codziennego. Oryginalna receptura, na bazie której produkowane są Pierniczki w polewie kakaowej z nadzieniem śliwkowym firmy Mamut została stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie ciastkarni w wytwarzaniu wyrobów cukierniczych.
Specjalny zestaw przypraw korzennych oraz owocowo-miodowych nadaje im specyficzny, głęboki aromat i smak.
W nowym wydaniu pierniczki firmy Mamut z nadzieniem śliwkowym przybrały formę smakowitych kosteczek w polewie kakaowej. W jednym opakowaniu Pierniczków znajduje się wiele powodów do tego, by na chwilę zrelaksować się i wspomnieć kuchnię z dziecinnych lat, wypełnioną intensywnymi zapachami cynamonu, goździków i imbiru. Pod polewą oraz aromatycznym ciastem odnajdziemy kuszące nadzienie z powideł o smaku śliwkowym, którego tajemnic dawniej zazdrośnie strzegło wiele gospodyń domowych.

Pierniczki w polewie kakaowej z nadzieniem śliwkowym: cena rynkowa sugerowana zł 5,95 brutto/opakowanie 200 g
Producent: MAMUT Sp. z o. o., ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław
tel. 71 370 91 00; www.mamut.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.