STABILO w rękach VanguardPR – Portal PR - 24PR
STABILO w rękach VanguardPR

20.08.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

pr1Krakowska agencja public relations VanguardPR – Grupa Adweb zajmie się działaniami z zakresu e-PR dla marki STABILO. Docelowo kampania przewidziana jest na pół roku. Dystrybutor produktów STABILO w Polsce, firma Corex Sp. z o.o. wybrała VanguardPR do prowadzenia działań wizerunkowych w Internecie. Do zadań agencji należą audyty, media relations, marketing szeptany, działania w społecznościach, organizacja konkursów i czatów z ekspertami STABILO na największych polskich portalach oraz rozwój stron Stabilo.pl i Leworecznosc.pl. Głównymi tematy działań to leworęczność oraz ergonomia produktów STABILO. Komunikat kierowany będzie w szczególności do rodziców, nauczycieli i uczących się dzieci. Klient sam zgłosił się do agencji. VanguardPR został wybrany spośród innych agencji ze względu na doświadczenie w działania on-line oraz autorskie narzędzie marketingu szeptanego Usta-Usta.

Ponad 150 letnia historia firmy Schwan – STABILO to pełny obraz rozwoju technologii produkcji artykułów piśmienniczych i wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów. Moc kolorów, funkcjonalność, estetyka, ergonomia oraz kreatywność i podążanie za najnowszymi trendami to cechy, które nieodzownie kojarzą się z marką. Firma sukcesywnie wprowadza do oferty produkty wyjątkowe – wyróżniające się pośród innych artykułów piśmienniczych zarówno kształtem, jak i kolorystyką oraz nowoczesną technologią. Przykładem może być ergonomiczna seria produktów dla osób leworęcznych.

źródło: VanguardPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.