Superbon.pl okazją dla chcących się wypromować – Portal PR - 24PR
Superbon.pl okazją dla chcących się wypromować

31.08.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

A8Superbon.pl to serwis ze zniżkami i kuponami na produkty i usługi, a także informacją o przecenach i wyprzedażach. Jest to próba przeszczepienia do Polski idei znanej dobrze z USA i Europy Zachodniej. Serwis jest adresowany zarówno do małych i średnich firm, jak i do dużych podmiotów (sieci handlowe, sieci supermarketów, operatorzy komórkowi, firmy turystyczne itd.).

Za nowootwartym serwisem stoi portal o2.pl, dzięki czemu już na starcie zniżki będą aktywnie dystrybuowane pośród 9,6 mln internatów (Megapanel PBI, czerwiec 2009).

Dodawanie oraz pobieranie zniżek jest bezpłatne. Oferty są podzielone na kategorie. Można je przeglądać korzystając z mapy.

Za wejściem w ten segment właśnie w tym momencie przemawiają aktualna sytuacja gospodarcza i nastroje konsumenckie. W USA serwisy z kuponami współpracują zarówno z dużymi korporacjami, jak i z małymi firmami, generując dodatkowe przychody.

„W Polsce nie ma jeszcze kultury takich kuponów, choć przecież i do nas zawitała już <>. Wina leży po stronie małych i średnich firm, które nie doceniają jeszcze tej formy zachęty – tego, jak dobrze skonstruowaną zniżką lub promocją potrafi się sama wypromować. Szczególnie gdy mówimy o zniżkach rozprowadzanych w internecie” – mówi Michał Brański, członek zarządu o2.pl.źródło: o2.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.