Trzeci wymiar Filmowego Pościgu Lata, czyli siódmy etap gry z filmami 3D! – Portal PR - 24PR
Trzeci wymiar Filmowego Pościgu Lata, czyli siódmy etap gry z filmami 3D!

12.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

kinoUczestnicy największej letniej zabawy Cinema City już w oddali widzą słynne wzgórze Hollywood, bo właśnie wystartował przedostatni etap Filmowego Pościgu Lata. Walka osiąga punkt kulminacyjny i wciąż nie jest za późno, by do niej przystąpić! W tym tygodniu gracze będą musieli wykazać się znajomością filmów 3D.

Pula nagród gwarantowanych kolejnego etapu „Filmowego Pościgu Lata”, interaktywnego konkursu Cinema City – prezentuje się jeszcze atrakcyjniej! W tym tygodniu jest to 320 odtwarzaczy mp3 oraz zestawy kosmetyków Lady Speed Stick.

W dotychczasowych sześciu etapach konkursu gracze sprawdzali swoją wiedzę z filmów animowanych, komedii romantycznych, dramatów , fantasy, komedii oraz filmów akcji. Za wiedzę filmową i refleks w tych etapach uczestnicy największego letniego pościgu zgarnęli już ponad 20 000 nagród!
W rankingu TOP 20 rywalizacji miast stanowisko lidera już od tygodnia zajmuje Środa Wielkopolska, ale Gdańsk i Poznań dzielnie ją gonią.
Ci, którzy nie dołączyli jeszcze do Filmowego Pościgu Lata, mogą zrobić to w każdym momencie trwania gry i zgarniać wspaniałe nagrody od Cinema City! Warto się śpieszyć, bo finał coraz bliżej!

Aby zwiększyć swoją szansę na nagrodę główną, którą jest wycieczka dla dwóch osób do studia filmowego w hollywoodzkiej „fabryki snów”, warto wziąć udział w dodatkowych konkursach Filmowego Pościgu Lata. Każdy kto obejrzy Seans Filmowy i udzieli prawidłowych odpowiedzi, może otrzymać dodatkowe punkty w grze! Na wszystkie kreatywne osoby co tydzień czeka dodatkowe wyzwanie – konkurs na plakat filmowy, za który przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje na temat Filmowego Pościgu Lata znajdują się w serwisie internetowym gry. Zapraszamy na www.cinema-city.pl. Finał coraz bliżej!

Informacje o Cinema City

Cinema City jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem kin wielosalowych (tzw. Multipleksów). Spółka rozwija sieć pod marką Cinema City oraz Orange IMAX® w Polsce, Czechach, na Węgrzech oraz w Bułgarii. Jednocześnie, Cinema City jest największym operatorem kinowym w Izraelu i w Polsce, gdzie pod tą marką funkcjonuje już 26 multipleksów.

Pełna informacja o repertuarze, filmach i promocjach znajduje się na stronie:
www.cinema-city.pl (również w wersji angielskiej).

źródło: Cinema City Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.