Wielki finał Filmowego Pościgu Lata na horyzoncie! – Portal PR - 24PR
Wielki finał Filmowego Pościgu Lata na horyzoncie!

20.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

kinoOstatni etap Filmowego Pościgu Lata trwa! W sobotę 29 sierpnia finaliści spotkają się w 17 kinach Cinema City w Polsce, aby ostatni raz w tym roku stanąć do walki o wycieczkę do Hollywood. Wszystkich, którzy chcą bawić się razem z nimi zapraszamy tego dnia do kin!

Za uczestnikami „Filmowego Pościgu Lata” niezwykle zacięta walka, która trwa nieprzerwanie od siedmiu tygodni! Do tej pory wykazywali się oni wiedzą na temat filmów animowanych, komedii romantycznych, dramatów, filmów fantasy, komedii, filmów akcji, a także filmów 3D. Uczestnicy pościgu zgarnęli w sumie ponad 20 tysięcy nagród! Jak na ostatni etap – związany z thrillerem przystało, pytania mrozić będą krew w żyłach,
a udzielanie prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie będzie walką o przetrwanie w emocjonującym wyścigu do samej fabryki snów!

Tylko najlepsi spotkają się już 29 sierpnia (sobota) o godz. 17.00 w 17 kinach Cinema City w Polsce. W tym roku po raz pierwszy finaliści będą mogli grać o główną pulę w swoim najbliższym kinie i walczyć o tytuł najlepszego kinomana w swoim regionie, a także najlepszego kinomana w Polsce! A do wygrania wycieczka do studia filmowego w Hollywood oraz 17 skuterów.

Ostatecznemu starciu kinomanów będą towarzyszyły niesamowite atrakcje, w których może wziąć udział każdy. W programie m.in. konkursy filmowe, ruchowe, mima, kalambury, karaoke, wróżki, wizaż, body painting, zabawa na żywo z DJ’em i mnóstwo nagród!

Finały Filmowego Poscigu lata odbędą się o godz. 17.00 w 17 kinach: Cinema City Bielsko-Biała, Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Czestochowa, Cinema City Krewetka, Cinema City Gliwice, Cinema City Katowice Punkt 44, Cinema City Galeria Kazimierz, Cinema City Lublin, Cinema City Manufaktura, Cinema City Kinepolis, Cinema City Ruda Śląska, Cinema City Rybnik, Cinema City Sosnowiec, Cinema City Toruń, Cinema City Warszawa Arkadia, Cinema City Wrocław Korona, Cinema City Zielona Góra. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje na temat Filmowego Pościgu Lata znajdują się w serwisie internetowym gry. Zapraszamy na www.cinema-city.pl.

źródło: Cinema City Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.