Zacznij rok szkolny z Ekstrakontem Junior – Portal PR - 24PR




Zacznij rok szkolny z Ekstrakontem Junior

20.08.2009 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

drobnePoczątek września to nie tylko moment rozpoczęcia nauki w szkole, lecz także dobra okazja, by zacząć edukować nasze dzieci, jak oszczędzać i rozsądnie zarządzać kieszonkowym.

Ekstrakonto Junior w Kredyt Banku pozwala młodemu klientowi swobodnie dysponować swoimi pieniędzmi, wykonywać przelewy, płacić kartą w sklepach czy wypłacać środki w bankomatach. Konto adresowane jest do młodzieży w wieku 13 a 18 lat. Do rachunku wydawana jest karta Visa Elektron Junior, którą można też płacić za transakcje w Internecie. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od nieuprawnionego użycia karty lub rabunku gotówki pobranej z bankomatu. Ponadto klienci mogą bezprowizyjnie wypłacać gotówkę z ponad 5200 bankomatów w całej Polsce. Dzięki systemowi bankowości elektronicznej KB24 klient ma stały dostęp do środków na rachunku i zarazem możliwość nauki swobodnego zarządzać oszczędnościami poprzez sprawdzanie stanu konta, zakładanie lokat, realizowanie przelewów etc.

„Warto jak najwcześniej wypracowywać u młodzieży nawyki oszczędzania i korzystania z usług bankowych. Posiadanie konta już w tal młodym wieku to forma edukacji finansowej, oswojenia się z produktami i usługami oferowanymi przez banki, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości”. – powiedziała Monika Nowakowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Opłata za prowadzenie Ekstrakonta Junior wynosi 1 zł miesięcznie, a w programie Razem konto jest bezpłatne.

źródło: Kredyt Bank

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.