Zapytaj o pracę na GG – Portal PR - 24PR
Zapytaj o pracę na GG

24.08.2009 Kategoria: INTERNET, Kariera. Autor: ipis

A8Serwis www.monsterpolska.pl uruchomił na Gadu-Gadu bota wyszukującego ogłoszenia o pracę.

Użytkownicy najpopularniejszego polskiego komunikatora mogą już wyszukiwać ogłoszenia o pracę poprzez bota Monstera, przypisanego do numeru Gadu-Gadu 331. Po wpisaniu w okno rozmowy poszukiwanego stanowiska i lokalizacji pracy, bot prześle użytkownikowi oferty najbardziej pasujące do przedstawionego zapytania.

„Zdecydowaliśmy się na uruchomienie wyszukiwarki w postaci bota Gadu-Gadu, aby jeszcze bardziej zbliżyć Monstera do polskiego internauty” – powiedział Dominik Matuzewicz, Sales Development Manager firmy Monster Worldwide Polska. „Gadu-Gadu to niewątpliwie najczęściej używany komunikator w Polsce, liczymy zatem, że wprowadzona innowacja pomoże znaleźć pracę niejednej osobie”.

Aby otrzymywać co tydzień aktualizację ofert według wybranych kryteriów, wystarczy albo dodać bota do swoich kontaktów, albo skorzystać z komendy ZAPISZ. Po wpisaniu POMOC, bot udziela wszelkich instrukcji na temat korzystania z usługi. Rozwiązanie cieszy się już bardzo dużą popularnością.

Według najnowszych wyników badania Gemius Megapanel z maja 2009, z GG korzysta 6.855.261 użytkowników miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

Firma Monster została założona w 1994 roku przez Jeffa Taylora. Od tego czasu stała się wiodącym internetowym serwisem kariery i światowym numer 1. w zatrudnianiu kadry kierowniczej. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Posiada strony w 50 krajach. Miliony ludzi odwiedziły serwis w poszukiwaniu pracy. W celu ułatwienia i przyspieszenia procesów rekrutacyjnych, sukcesywnie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na całym świecie.

www.monsterpolska.pl
www.monster.com

źródło: Monster Worldwide

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.