Złoty Laur Klienta 2009 dla Panoramy Firm – Portal PR - 24PR
Złoty Laur Klienta 2009 dla Panoramy Firm

17.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

laurPanorama Firm została nagrodzona Złotym Laurem Klienta 2009 w kategorii „Najlepsza Książka Telefoniczna w Polsce”. Badania popularności produktów i usług przeprowadziła Grupa Media Partner.

Panorama Firm po raz piąty z rzędu uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii „Książki Telefoniczne”. Zdobycie godła Złotego Laura Klienta, przyznawanego przez konsumentów, świadczy o wysokiej popularności marki i jej pozytywnym odbiorze.

Laur Klienta to jeden z największych w kraju programów konsumenckich. Ogólnopolski sondaż daje odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są liderami popularności w swojej grupie. Organizatorem jest Grupa Media Partner. Konkurs potwierdza dobrą opinię o konkretnym produkcie i jest formą jego rekomendacji.

źródło: Eniro Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.