Znajdź najstarsze urządzenie ZyXEL’a! – Portal PR - 24PR
Znajdź najstarsze urządzenie ZyXEL’a!

25.08.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

A6Na uczczenie swoich dwudziestych urodzin, firma ZyXEL przygotowała specjalny konkurs – zadaniem jest odnalezienie najstarszego urządzenia producenta i sfotografowanie się z nim. Na posiadaczy najstarszych urządzeń czekają atrakcyjne nagrody – najnowsze odtwarzacze multimedialne i sieciowe pamięci masowe ZyXEL’a.

Z okazji swoich dwudziestych urodzin, ZyXEL zaprasza poszukiwaczy do przeczesania biur, magazynów, szaf i piwnic w celu odnalezienia najstarszych urządzeń producenta. W każdym z 8 rejonów świata zwycięzcą zostanie osoba, która sfotografuje się z najstarszym modelem ZyXEL’a, po czym zarejestruje się na forum.zyxel.com i prześle swoje zdjęcia wraz z numerem seryjnym i krótką historią urządzenia. Na zwycięzców czekają zestawy multimedialnych nowości firmy ZyXEL: urządzenia do streamingu cyfrowych mediów Full HD – DMA-2500 oraz sieciowe pamięci masowe NSA 220 Plus. Wśród zarejestrowanych, którym nie udało się odnaleźć żadnego wiekowego urządzenia, rozlosowane zostaną urządzenia powerline – PLA-491. Do konkursu można zgłaszać się do końca września 2009 r.

# # #

Firma ZyXEL powstała w roku 1989 na Tajwanie. Swoje działania dostosowuje do potrzeb dynamicznie rozwijającej się branży sieciowej. ZyXEL skupiał swoją uwagę kolejno na różnych typach produktów: od modemów, przez urządzenia ISDN i rutery w segmencie SOHO, aż po pełną gamę rozwiązań sieciowych dla szerokiej, dobrze zdefiniowanej bazy klientów, w tym dla dużych firm i operatorów usług sieciowych.

źródło: Neuron Agencja PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.