Agencja PR Kwadrat dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego – Portal PR - 24PR
Agencja PR Kwadrat dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

24.09.2009 Kategoria: Agencje PR, Konkursy. Autor: ipis

pr_kwadratAgencja PR Kwadrat na zlecenie MRR zorganizowała wakacyjny konkurs fotograficzno-filmowy dla młodzieży pod hasłem „Tu zaczyna się Unia”. Projekt jest realizowany w ramach działań informacyjno-promocyjnych dotyczących Programu Rozwój Polski Wschodniej, którym zarządza Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Konkurs prowadzony jest w internecie, na przygotowanym specjalnie portalu www.tuzaczynasieunia.pl.

Konkurs promuje Program Rozwój Polski Wschodniej, w ramach którego środki z funduszy unijnych są przeznaczone na rozwój województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Prace konkursowe mają pokazywać wszystko to, co uczestnikom kojarzy się z rozwojem, zmianami na wschodzie, przyszłością w Unii i samą Unią.

Do zadań Agencji należy m.in. przygotowanie i nadzór nad portalem konkursowym www.tuzaczynasieunia.pl, relacje z mediami oraz pozyskanie partnerów i patronów medialnych.

Partnerami i fundatorami nagród w konkursie są dwie firmy – Global One i Sequence.
Patronat medialny nad konkursem sprawują: Serwis Samorządowy PAP, portal internetowy dCamera.pl, Polskie Radio Białystok, Polskie Radio Kielce, Polskie Radio Olsztyn, TVP Białystok, TVP Kielce, TVP Olsztyn i TVP Rzeszów

Konkurs trwa do 25 września. Ogłoszenie wyników 28 września na stronie konkursu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.