Altec Lansing MX6021E Expressionist™ ULTRA – Portal PR - 24PR
Altec Lansing MX6021E Expressionist™ ULTRA

24.09.2009 Kategoria: Reklama, TECH. Autor: ipis

_speakerWyrafinowany design i potężny dźwięk 200W w komputerowym zestawie 2.1
Niech moc będzie z Tobą!

Altec Lansing wprowadza na rynek 200-watowy zestaw głośników do komputera – Expressionist™ Ultra MX6021E – który jest połączeniem wyszukanego wzornictwa z mocą odtwarzanego dźwięku muzyki, gier i filmów.
Firma, należąca do Plantronics, lider na rynku dźwięku cyfrowego, zaprojektowała wyróżniający się stylistyką, trzyczęściowy zestaw głośników dużej mocy do komputerów, odtwarzaczy mp3, itp.
Z 200 watami ciągłej mocy RMS, w dodającej ekspresji oprawie, głośniki Altec Lansing Expressionist™ Ultra (MX6021) są jednym z najpotężniejszych komputerowych systemów audio na rynku. Prapremiera głośników w Polsce miała miejsce podczas zakończonego właśnie Polskiego Finału World Cyber Games 2009.
Dźwięk o tak imponującej sile pochodzi z pięciu cyfrowych wzmacniaczy zasilających pięć oddzielnych głośników, co powoduje wspaniałą eksplozję brzmienia. Każdy element zestawu: 3-calowe głośniki średniotonowe, 1-calowe neodymowe głośniki wysokotonowe i 6,5-calowy subwoofer z dużym skokiem membrany (typu long-throw) jest indywidualnie zasilany bezpośrednio ze źródła energii. Rezultatem jest wyjątkowe oddanie detali, a użytkownik może naprawdę poczuć bas, od którego zatrzęsie się ziemia. Unikalnie zaprojektowany trzyczęściowy zestaw przenosi jakość dźwięku muzyki, filmu i gier na zupełnie nowy poziom odsłuchu.
– Możemy pochwalić się doskonałym zrozumieniem potrzeb i wymagań użytkowników oraz umiejętnością projektowania sprzętu, który pasuje do obecnego ich stylu życia – mówi Don Milks, Senior Manager of Product Management w Altec Lansing. – Dziś coraz więcej ludzi gromadzi i przechowuje multimedia i muzykę w komputerze, dlatego tak ważna jest dla nich jakość dźwięku. Oczekują systemu audio, który oferuje świetny, mocny dźwięk bez zniekształceń głosu ulubionego artysty, zakłóceń w odbiorze sceny filmowej, czy w grze wideo. Zestaw głośników Expressionist™ Ultra dopasowuje się do tych wymagań idealnie – dodaje.
Nieprzeciętny design Expressionist™ Ultra MX6021E wyłamuje się z grupy tradycyjnych form innych głośników. Zestaw jest zaprojektowany po to, by go eksponować, a nie ukrywać. Współczesny, industrialny wygląd głośników satelitarnych podkreślają widoczne membrany umieszczone w półprzezroczystych obejmach. Subwoofer ma charakterystyczny trapezoidalny kształt, który rozprasza falę stojącą, zapewniając głęboki bas budzący nasze multimedia do życia. Expressionist™ Ultra to zestaw głośników perfekcyjnie pasujący do stylistyki dzisiejszych komputerów, który mocą i jakością dźwięku skutecznie konkuruje z wieloma zestawami stereo i może być wykorzystywany do telewizora i konsoli gier.

CECHY
 200 Watt – elektrownia – niezależne wzmacniacze dla przetworników basów, średnich i wysokich tonów osobno dostarczają wyjątkowo czystej mocy przy każdej głośności
 Pełne, precyzyjne brzmienie – każdy z satelitów odtwarza wyraźny dźwięk o pełnym spektrum z 3-calowego średniotonowego oraz 1-calowego wysokotonowego głośnika neodymowego
 Prawdziwie głębokie basy – bas niskiej częstotliwości, który możesz poczuć, usłyszysz z 6,5-calowego skierowanego do przodu subwoofera z dużym skokiem membrany (typu long-throw) umieszczonego w drewnianej obudowie w kształcie trapezu.
 Ergonomiczny regulator basów, wysokich tonów i głośności, który możesz ustawić dowolnym miejscu niezależnie od głośników. W nim dodatkowe wejście AUX IN – można podłączyć odtwarzacz MP3 oraz gniazdo wyjścia stereo 3,5mm na słuchawki.
 Podłączanie dodatkowych urządzeń – wejście AUX IN i dołączony adapter RCA 2xCINCH pozwalają na podłączanie dodatkowego urządzenia takiego jak: MP3, TV, konsola do gier, odtwarzacz DVD, VCR lub CD, podczas gdy na stałe do zestawu podłączony jest komputer.
DANE TECHNICZNE
• Dwa głośniki 3-calowe (75mm) średniotonowe i dwa 1-calowe (25 mm) wysokotonowe głośniki neodymowe
• 6,5 calowy (165 mm) subwoofer z dużym skokiem membrany typu long-throw
• Poziom ciśnienia dźwięku (SPL)– 106 dB
• Całkowita moc ciągła – 200 Watt RMS
• głośnik średniotonowy – 33 Wattt na kanał 4Ohm/10%THD/150Hz-2.5kHz
• głośnik wysokotonowy – 33 Watt na kanał 4Ohm/ 10%THD/2.5kHz-20kHz
• Subwoofer – 68 Watt 8Ohm/10%THD/40Hz-180Hz obciążenie dla jednego kanału Single Channel Loaded
• Pasmo przenoszenia systemu: 40 Hz – 20 kHz (-10 dB)
• tosunek sygnału do szumu @ 1kHz wejście > 75 dB
• Wymiary:
Głośnik: 135.8mm (szerokość) x 156.9mm (głębokość) x 220.6m
(wysokość)
Subwoofer: 260.0mm (szerokość) x 382.5mm (głębokość) x 400.0mm (wysokość)

Więcej Informacji na: www.alteclansing.net.pl

O Altec Lansing

Amerykańska firma Altec Lansing należąca obecnie do Plantronics Inc. jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych systemów dźwiękowych. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia audio przeznaczone do komputerów, odtwarzaczy domowych, przenośny sprzęt nagłaśniający i słuchawki.
Już w 1927 r., dzięki systemowi audio firmy Altec Lansing, odbyła się projekcja pierwszego udźwiękowionego filmu „Śpiewak jazzbandu”. Firma stworzyła systemy dźwiękowe dla Filharmonii w Nowym Jorku, Disneylandu, Stadionu Narodowego w Singapurze czy Opery w Sydney.
Altec Lansing jako pierwsza stworzyła głośniki do komputera , potem iPoda mając w obecnie w ofercie największą gamę głośników certyfikowanych do iPhone’a. W Polsce głośniki Altec Lansing mogą spotkać najczęściej użytkownicy lepszych linii komputerów przenośnych HP i Asus, gdzie głośniki te są wysoko ocenione przez dziennikarzy w licznych testach.
Produkty firmy dostępne są w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Altec Lansing prowadzi współpracę z takimi renomowanymi markami jak: Dell Computer, IBM, ACER i Fujitsu. Ponadto kontynuuje strategiczne współdziałanie z takimi globalnymi potentatami jak: Dolby Labs, Intel, Microsoft, Apogee, ST Microelectronics i Zoran.

o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Plantronics, Zoom, RTX Dualphone. KONTEL-TELECOM ma 25-letnie doświadczenie na rynku. W tym roku firma otrzymała certyfikat – Przejrzysta Firma

Prestige PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.