Colliers International reprezentuje Raiffeisen Bank – Portal PR - 24PR
Colliers International reprezentuje Raiffeisen Bank

09.09.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

raiffeisen_bankFirma Colliers International zawarła umowę o współpracy z Raiffeisen Bank Polska. Colliers będzie doradzał bankowi w procesie poszukiwania lokalizacji biurowej.

Firma Colliers International zawarła umowę z Raiffeisen Bank Polska dotyczącą współpracy przy poszukiwaniu powierzchni biurowej. Colliers będzie reprezentował bank w procesie negocjacji warunków najmu w nowej lokalizacji.

„Naszym priorytetem w tym procesie jest optymalizacja kosztów najmu.” – komentuje Marcin Kania, Partner w dziale powierzchni biurowych Colliers International – „W tym przypadku wiąże się to z wyszukaniem nowej lokalizacji i prowadzeniem negocjacji w imieniu banku.” – dodaje.

Obecnie siedziba Raiffeisen Bank Polska mieści się w Warszawie przy ulicy Pięknej, firma zajmuje tam 13 000 mkw.
***
O Colliers International
Colliers Macaulay Nicolls Inc. (CMN), działający jako Colliers International, jest wiodącą międzynarodową firmą doradczą na rynku nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Colliers posiada 290 biur w 61 krajach. Zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, sprzedażą i zarządzaniem nieruchomościami, a także doradztwem na rynku hotelarskim, reprezentacją najemców, wycenami oraz badaniami rynku. Colliers International jest międzynarodową siecią firm niezależnych własnościowo i operacyjnie. Od 1997 r. Colliers International działa lokalnie jako Colliers International Poland.

Więcej na www.colliers.com/markets/warsaw.

Colliers International Poland.
Warszawa, 9 września 2009 roku

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.