Colliers pozyskał dwóch nowych najemców dla CH RAJ w Dębicy – Portal PR - 24PR
Colliers pozyskał dwóch nowych najemców dla CH RAJ w Dębicy

16.09.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

newsWarszawa, 15 września 2009 roku – Firma Colliers International, firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, pozyskała dwóch nowych najemców dla Centrum Handlowego „raj” w Dębicy. Transakcje te zapoczątkowały proces rekomercjalizacji centrum.

Pierwszym z dwóch nowych najemców w CH „raj” Dębica jest NOMI, sklep typu „dom i ogród”, który wynajął powierzchnię 2.350 mkw. Drugi najemca to sklep z ubrankami i akcesoriami dla dzieci, które będą oferowane pod szyldami marek „Jaś i Małgosia” oraz „Coccodrillo”. Sklep zajmie nieco ponad 400 mkw.

Te dwie transakcje to początek procesu rekomercjalizacji Centrum Handlowego „raj”, które istnieje od 1999 roku i cieszy sie dużą popularnością wśród mieszkańców Dębicy. Za rekomercjalizację podkarpackiej galerii odpowiada firma Colliers International.

CH „raj” położone jest w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu dwóch głównych szlaków komunikacyjnych regionu, zaledwie 1,5 km od centrum miasta i zajmuje powierzchnię 14.000 mkw. Głównymi najemcami są Kaufland, Deichmann, Rossmann, CCC, 5 10 15 oraz Nike/Puma.

Właścicielem CH „raj” jest IVS Grupa – dębicki deweloper działający od lat w branży obiektów komercyjnych. Niebawem rozpocznie realizację kolejnych centrów handlowych w Mielcu i w Kraśniku.
* * *
Dział Powierzchni Handlowych Colliers International oferuje szeroki zakres usług wszystkim graczom rynkowym: inwestorom, właścicielom oraz najemcom. Nasi specjaliści oferują stronom transakcji najlepsze rozwiązania dotyczące między innymi optymalnego wykorzystania powierzchni handlowej, analizy stawek czynszów, doboru najemców. Zespół dedykowany do reprezentacji najemców współpracuje z klientami w zakresie strategii rozwoju marek na terenie kraju oraz negocjacji warunków najmu.
Dział Powierzchni Handlowych jest zaangażowany w wiele projektów, między innymi w komercjalizację kolejnych centrów IVS Grupa w Mielcu i Kraśniku, komercjalizację CH Marino we Wrocławiu oraz CH Przy Zamku w Brzegu, a także parków handlowych przy obiektach Turawa w Opolu i Europa Centralna w Gliwicach, realizowanych przez firmę Helical.
* * *

O Colliers International
Colliers Macaulay Nicolls Inc. (CMN), działający jako Colliers International, jest wiodącą międzynarodową firmą doradczą na rynku nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Colliers posiada 290 biur w 61 krajach. Zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, sprzedażą i zarządzaniem nieruchomościami, a także doradztwem na rynku hotelarskim, reprezentacją najemców, wycenami oraz badaniami rynku. Colliers International jest międzynarodową siecią firm niezależnych własnościowo i operacyjnie. Od 1997 r. Colliers International działa lokalnie jako Colliers International Poland.
Więcej na www.colliers.com/markets/warsaw.

Colliers International Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.