dobocom dla GOMADu – Portal PR - 24PR
dobocom dla GOMADu

21.09.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

newsAgencja dobocom zajmuje się obsługą public relations Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD, jednego z liderów na rynku producentów maszyn do obróbki drewna.

dobocom będzie odpowiadać za relacje firmy z mediami branżowymi oraz wsparcie bieżących działaniach marketingowych. Zespół agencji wcześniej opracował strategią komunikacyjną GOMADu oraz koordynował prace związane z nową stroną www firmy.

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku producentów maszyn do obróbki drewna. W jej ofercie znajdują się m.in.: frezarki dolno- i górnowrzecionowe, wiertarki wielowrzecionowe, pilarki, czopiarki, frezarki CNC, grubościówki oraz obrabiarki specjalne. Wiele produkowanych przez GOMAD obrabiarek trafia na eksport, m.in. do USA, Belgii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji oraz na Ukrainę i Litwę. Więcej na www.gomad.com.pl.

Poznańska agencja public relations dobocom pracowała m.in. dla Benedyktynki, CitiSPA, SITAG POLSKA, Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej, Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej, Grupy Vector S.A. (m.in. Pralnie Panda, Telepralnia, Firbimatic, DBL).

O dobocom:
Agencja public relations dobocom powstała w Poznaniu w 2008 r. Specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji, kształtowaniu relacji z mediami, szkoleniach z autoprezentacji oraz PR projektów finansowanych ze środków UE.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.