G.Skill – ekstremalnie szybkie pamięci DDR2 – Portal PR - 24PR
G.Skill – ekstremalnie szybkie pamięci DDR2

25.09.2009 Kategoria: Komputery. Autor: ipis

A6Piaseczno, 25 września 2009 r. – G.Skill, światowy lider w produkcji najwyższej jakości pamięci RAM, rozszerzył zasięg serii Trident o niskonapięciowe moduły DDR2. Do oferty firmy dołączyły dwukanałowe zestawy osiągające taktowanie 1200MHz, przy opóźnieniach 5-5-5-15 i napięciu zasilania 1,8V.

G.Skill Trident F2-9600CL5D-4GBTD to 4-gigabajtowe komplety pamięci DDR2 dedykowane entuzjastom podkręcania. Serię po raz pierwszy zaprezentowano podczas tegorocznych targów CeBIT. Oprócz bardzo wysokich parametrów pracy, wyróżnia ją unikalny design radiatora.

Zestawy G.Skill Trident F2-9600CL5D-4GBTD dostępne są na zamówienie w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl, w cenie 599 PLN brutto.

Wszystkie pamięci G.Skill objęte są wieczystą gwarancją producenta.

O marce G.Skill

Założona w 1989 roku tajwańska firma G.Skill jest producentem najwyższej jakości pamięci dla komputerów stacjonarnych, notebooków i serwerów. Produkty firmy są znane przede wszystkim z wysokiej kompatybilności pracy w różnych konfiguracjach sprzętowych oraz, z dużych możliwości podkręcania parametrów.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.gskill.com

Planet PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.