Kremowy, ciepły koc z wełny Merynosów Australijskich – Portal PR - 24PR
Kremowy, ciepły koc z wełny Merynosów Australijskich

28.09.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

woolstarPled to najnowsza propozycja firmy WOOL STAR na jesienno-zimowe wieczorywykonany z wyselekcjonowanych wełnianych włókien gwarantuje wysoką jakość materiału i pozwala zachować wszystkie właściwości wełny. Dzięki temu doskonale grzeje, dostosowuje temperaturę ciała do temperatury otoczenia oraz pozwala skórze oddychać.

Dodatkowo jego włókna udzielają skórze mikromasażu, co wpływa na pobudzenie krążenia krwi oraz obniżenie ryzyka chorób serca i zawałów. Ponadto każdy wełniany włos pokryty jest warstwą naturalnej lanoliny, która chroni koc przed kumulowaniem bakterii oraz zabezpiecza przed rozwojem roztoczy. Lanolina dodatkowo pielęgnuje skórę – ujędrnia, nawilża i łagodzi podrażnienia.

Odpowiedni proces przygotowania, przycięcia, uczesania i wykończenia sprawił, że koc ma naturalny połysk oraz elegancki, oryginalny wzór. Dodatkowo uniwersalny, jasny kolor wełny koi zmysły, uspokaja i pozwala się zrelaksować. Koc sprawdza się również jako lekka kołdra.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.