Lighthouse Consultants dla WHO – Portal PR - 24PR
Lighthouse Consultants dla WHO

02.09.2009 Kategoria: Kampania. Autor: ipis

P0Od początku września agencja Lighthouse Consultants rozpoczęła współpracę z Biurem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Polsce w ramach projektu walki z epidemią palenia tytoniu.

Zespół LH-C jest odpowiedzialny za wsparcie organizacji warsztatów dotyczących współpracy organizacji i instytucji realizujących działania z zakresu polityki antynikotynowej z mediami i władzami lokalnymi. Warsztaty są skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządowych i eksperckich, a ich celem jest przekazanie niezbędnych informacji na temat skutecznych metod rozpowszechnienia informacji z zakresu zdrowia publicznego.

To kolejny już projekt realizowany przez agencję Lighthouse Consultants dla WHO. W maju 2009 r. zespół był odpowiedzialny za obsługę dwóch spotkań prasowych – „Legislacja w walce z epidemią palenia tytoniu” oraz konferencji z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu, organizowanej wspólnie z Ministerstwem Zdrowia i Państwową Inspekcją Sanitarną.

Biuro WHO w Polsce zostało utworzone w lipcu 1992 r. Jest ono integralną częścią Biura Regionalnego Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy (WHO EURO) z siedzibą w Kopenhadze. Działalność Organizacji w Polsce opiera się na istniejącej sieci ośrodków współpracy (Collaborating Centres, Counterparts i Focal Points), koordynowanych przez Biuro WHO (Country Office) i wspieranych przez nie poprzez świadczenie pomocy technicznej.

_______________________________________________________________

Lighthouse Consultants

Lighthouse Consultants jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu reputacją. Wśród kluczowych obszarów kompetencji firmy są: PR korporacyjny, zarządzanie kryzysowe, relacje inwestorskie, CSR oraz szkolenia medialne. Konsultanci Lighthouse Consultants posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów branży finansowej, deweloperskiej, telekomunikacyjnej czy medialnej.
Do klientów firmy należą: PKN ORLEN, RWE, PZU, GMAC Bank, Provident Polska, Skarbiec AMH, Atlas Estates, Pirelli Pekao Real Estate, Telekomunikacja Polska, Orange, Dziennik, Dr. Oetker, Kancelaria bnt, Medicover, Fundacja Orange, IKEA oraz WHO.
Lighthouse Consultants jest członkiem Regester Larkin International Network, sieci firm doradczych specjalizujących się w issue & crisis management oraz Związku Firm Public Relations.

źródło: Lighthouse Consultants

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.