Mebel Rust przedstawia: Waszą Wysokość zmywarkę – Portal PR - 24PR
Mebel Rust przedstawia: Waszą Wysokość zmywarkę

15.09.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

rust_Jaka powinna być dobra zmywarka? Wiadomo, że prosta w obsłudze i bezpieczna, szybko i idealnie myjąca oraz susząca naczynia… coś jeszcze? Tak! Powinna być WYSOKO – dokładnie tak, jak w modelu kuchennym Torino Mebel Rust.
Dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie wygodę, funkcjonalność, komfort użytkowania oraz ciekawy design w kuchni mamy dobrą wiadomość – zmywarka awansowała czyli nie znajduje się tradycyjnie w dolnych szafkach! Czy to ma być kuchnia smakoszy, czy też osób, które gotują jedynie z obowiązku – trzeba do niej wybrać sprzęt. Zmywarka wymaga odpowiednich instalacji i ergonomicznego ustawienia, dlatego należy uwzględnić ją i wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie już na etapie projektu domu.
Torino_zmywarka na wysokościi

W zestawie mebli kuchennych Torino zmywarka została umieszczona na wysokości ok. 60 cm. Rozwiązanie takie ma kilka niepodważalnych zalet. Przede wszystkim dzięki ergonomii użytkowania jest to nieoceniona wygoda dla pani domu i pozostałych domowników. Nareszcie nie trzeba się schylać – znika konieczność nadwyrężania kręgosłupa przy wkładaniu lub wyciąganiu świeżo umytych naczyń. Sprzątanie po kolacji przestaje być niezbyt miłym obowiązkiem i staje się prawdziwą przyjemnością, ponieważ zabudowa zmywarki na tej wysokości wpływa na łatwość jej obsługi. To bezpośrednio przekłada się z kolei na zmniejszenie ilości pozostawianych przez domowników na blacie zużytych naczyń. Dzięki zmywarce na wys. 60 cm. w całej kuchni zachowujemy ład i porządek – zamiast odstawić brudny talerzyk na blat odstawiamy go do zmywarki. Teoretycznie wykonujemy więc tę samą czynność z nieporównywalnym efektem, jakim w tym przypadku jest widowiskowa czystość. Dodatkowo, dzięki odpowiedniemu frontowi, wkomponowuje się doskonale w meble- tak, że trudno odróżnić ją od typowej szafki. Dzięki temu meble oprócz aspektów funkcjonalnych, zachwycają swoim wyglądem.
Niewątpliwie propozycja Mebel Rust przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy cenią ciekawe i funkcjonalne rozwiązania w nowoczesnej kuchni. Zespół projektowy Rust Design zdaje się doskonale rozumieć fakt, ze w XXI wieku kuchnia nie może być miejscem przymusowego zesłania, ale przestrzenią, w której przebywanie staje sie przyjemnością, o czym świadczy właśnie doskonale zaprojektowania i przemyślana kompozycja wnętrza kuchni otwartej.

Mebel Rust
www.rust.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.