Mistrzostwa Europy Siatkarzy w WP – Portal PR - 24PR
Mistrzostwa Europy Siatkarzy w WP

03.09.2009 Kategoria: INTERNET, Sport. Autor: ipis

sporRuszył specjalny serwis Wirtualnej Polski poświęcony Mistrzostwom Europy Siatkarzy – mesiatkarzy.wp.pl

Wirtualna Polska uruchomiła witrynę dedykowaną rozgrywanym w Turcji siatkarskim Mistrzostwom Europy – mesiatkarzy.wp.pl. Już od dziś można śledzić na jej stronach przebieg turnieju, sprawdzać wyniki rozgrywek, sięgać do aktualnych wiadomości.

Główna strona serwisu przedstawia najświeższe informacje o mistrzostwach, wydarzeniach okołoturniejowych, zawodnikach. Prezentowana na niej interaktywna mapa pozwala – po najechaniu kursorem na wybrane państwo – uzyskać podstawowe informacje na temat reprezentującej je drużyny (imię i nazwisko trenera, odniesione sukcesy, liczba dotychczasowych startów w ME). Łatwo przejść z niej można do dokładnego opisu reprezentacji.

Zależało nam na tym, by użytkownik otrzymał kompleksowe informacje na temat interesującej go kadry. Prezentujemy jej sylwetkę i skład, przedstawiamy trenera i największą gwiazdę, informujemy o mocnych i słabych stronach, sukcesach, porażkach – mówi Rafał Miernik, Kierownik Działu Sport w Wirtualnej Polsce – Internauta z miejsca przejść może do wszystkich wiadomości, które dotyczą danej reprezentacji, wyników rozegranych przez nią meczów, galerii zdjęć. W witrynie prezentujemy ponadto najciekawsze newsy z innych dyscyplin. Zresztą dzięki systemowi linkowań użytkownik może stąd szybko dotrzeć do ogólnotematycznego serwisu sport.wp.pl

Dział Turniej to bieżące wiadomości dotyczące mistrzostw, dokładny terminarz rozgrywek, prezentacja aren w Stambule i Izmirze, historia ME. W sekcji Estra publikowane są galerie zdjęć; jest tu też odnośnik do dedykowanego imprezie forum użytkowników.

Szczególną uwagę poświęcamy reprezentacji Polski. W rozbudowanej sekcji Poznaj Kadrę przedstawiamy m.in. dokładny przebieg kariery zawodowej wszystkich naszych reprezentantów. Będziemy też relacjonować, minuta po minucie, mecze rozgrywane przez nasz skład. – dodaje Rafał Miernik – Przypomnę tylko, że Polska zmierzy się w pierwszej fazie grupowej z Francją, Niemcami i Turcją. Wyniki wszystkich pojedynków, faz grupowych i fazy pucharowej, śledzić można na głównej stronie serwisu.

Pod adresem mesiatkarzy.wp.pl użytkownicy znajdą też wkrótce komentarze ekspertów i autorskie opracowania dziennikarzy sportowych WP.

mesiatkarzy.wp.pl

źródło: Wirtualna Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.