Nominacje do Tophotel 2009 już znane – Portal PR - 24PR
Nominacje do Tophotel 2009 już znane

02.09.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

hotelDzięki internetowym opiniom gości hotelowych oraz rekomendacjom przedstawicieli polskiej branży hotelarskiej znamy już 60 obiektów, które będą walczyć o nagrodę Tophotel 2009

Rozpoczyna się finałowy etap wyścigu po miano najlepszych obiektów hotelowych w Polsce. Goście hotelowi i przedstawiciele polskiej branży hotelarskiej nominowali 60 hoteli, które będą rywalizować o nagrodę Tophotel 2009 w 20 kategoriach. Ogólnopolski plebiscyt organizuje już po raz drugi NETMEDIA S.A. – właściciel i operator serwisu Hotele.pl, lidera na rynku internetowych rezerwacji hotelowych.

Wśród kategorii znajdują się nie tylko wyróżnienia za wystrój hotelu, poziom obsługi czy przygotowanie do organizacji spotkań biznesowych, ale także nagrody m.in. dla najlepszego hotelu na weekendowy wypad, hotelu zamkowo-pałacowego oraz obiektów położonych w górach, nad morzem i nad jeziorami. – Współpracujemy z ponad 900 obiektami hotelowymi na terenie całej Polski i wierzymy, że każdy z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania klientowi. Stąd mnogość kategorii – chcemy nagrodzić tych, którzy oprócz wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi oferują klientowi jakąś szczególnie cenną wartość dodaną – mówi Patryk Dębski, Dyrektor ds. Marketingu i Reklamy NETMEDIA S.A.

Rok 2009 jest kolejnym rekordowym rokiem dla współpracy NETMEDIA S.A. z obiektami hotelowymi w Polsce. W bieżącym roku została również uruchomiona nowa odsłona portalu Hotele.pl. Dzięki nowym kryteriom wyboru, rozszerzonym specyfikacjom oraz nowym opcjom dotyczącym płatności Klienci mogą w bardziej intuicyjny sposób poruszać się po systemie, co zwiększa wygodę i szybkość dokonywania rezerwacji. Za wszystko odpowiedzialny jest nowy autorski system rezerwacji CSRO2, stworzony przez zespół najlepszych informatyków współpracujących z NETMEDIA S.A. Ważną zmianą jest również wprowadzenie opcji płatności „Zapłać w hotelu”, która pozwoli na rezerwację również osobom, które nie posiadają kart kredytowych lub nie mogą dokonać płatności z góry.

Portal Hotele.pl co miesiąc realizuje tysiące rezerwacji hotelowych. – Czasy, kiedy Klienci kierowali się tylko i wyłącznie ceną danego pobytu, już minęły. Dzisiaj przy wyborze hotelu równie ważną rolę odgrywają jakość oraz dodatkowa oferta obiektu – mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA S.A. Możliwość rezerwacji za pośrednictwem Internetu wprowadziła jeszcze jeden ważny aspekt do branży hotelarskiej – każdy Klient może podzielić się opinią z innymi internautami. – Tophotel jest pierwszą w historii polskiej branży hotelarskiej nagrodą przyznawaną właśnie w ten sposób – to goście decydują o tym, który obiekt otrzyma wyróżnienie. Dlatego wśród nagrodzonych znajdziemy nie tylko obiekty biznesowe, ale także małe, przytulne hotele, oferujące gościom wyjątkowy serwis i familijną atmosferę – tłumaczy Pszczoła.

Nagrodę główną Tophotel 2009 przyznają przedstawiciele branży hotelarskiej, oddając głos na jeden, najlepszy ich zdaniem obiekt. W inauguracyjnej edycji w 2008 roku to prestiżowe wyróżnienie otrzymał krakowski Hotel Stary. Kolejną nagrodą specjalną jest tytuł Tophotel Partner dla najlepszego Partnera współpracującego z NETMEDIA S.A. i portalem Hotele.pl, przyznawana przez Zarząd NETMEDIA S.A. W tej kategorii w 2008 roku zwyciężyła spółka Orbis S.A.

Zapraszamy do głosowania na najlepsze hotele za pośrednictwem witryn Hotele.pl oraz Tophotel.pl. Zwycięzców konkursu poznamy podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w listopadzie 2009 roku w Warszawie.

źródło: NETMEDIA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.