Nowy polski patent – SNACK JAJO na Międzynarodowych Targach Polagra-Food w Poznaniu. – Portal PR - 24PR
Nowy polski patent – SNACK JAJO na Międzynarodowych Targach Polagra-Food w Poznaniu.

04.09.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

P2SNACK JAJO to innowacyjny, całkiem nowy i jedyny taki pomysł na polskim rynku! To absolutna nowość i rewolucja wśród przekąsek i wszystkim już znanych fast foodów. Polagra-Food to najważniejsze spotkanie branży w tej części Europy stąd też pomysł, aby zaprezentować SNACK JAJO na tegorocznych Międzynarodowych Targach w Poznaniu.

W dniach 14-17 września w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 14 odwiedzający będą mogli zobaczyć i zapoznać się z ofertą SNACK JAJA. Jest to najważniejsze spotkanie branży w tej części Europy więc na pewno zgromadzi najważniejszych i liczących się na rynku wystawców.

-„Udział w tegorocznych Międzynarodowych Targach Polagra-Food to z naszej strony chęć zaprezentowania się jak najszerszej grupie potencjalnych nabywców jak również kontrahentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Można nas będzie znaleźć na stoisku targowym SNACK JAJO nr 7, Pawilon 8” – mówi Paweł Bortkiewicz z firmy CKM GORDION wprowadzającej na rynek SNACK JAJO.

Podczas targów na stoisku będzie możliwa degustacja SNACK JAJA, a pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i szczegółowo opowiedzą o pomyśle i produkcie.

Idea SNACK JAJA powstała z prostej myśli: Nie chodzi o to żeby zjeść szybko, ale również zdrowo. Fast foody obecne na rynku na pewno do zdrowych nie należą, a często są mrożone i odgrzewane po kilka razy dziennie. Nie wpływa to dobrze na smak i wymaga dodatku konserwantów.
SNACK JAJO nie zawiera konserwantów, a jego przygotowanie odbywa się na oczach Konsumenta w bardzo krótkim czasie. Do tego została stworzona nadzwyczaj wygodna tacka umożliwiająca jednoczesne trzymanie w jednej dłoni napoju oraz przekąski, co w przypadku innych Fast foodów jak do tej pory było niemożliwe. Tackę można również zainstalować w samochodzie bez obawy, że nasza przekąska wyląduje na czystej tapicerce. Dzięki wszystkim zaletom SNACK JAJA nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni, zyskujemy czas, swobodę i zdrowe jedzenie, a jest to ważne w dzisiejszych zabieganych czasach.

Szczegółowe informacje na www.snackjajo.pl

—————————–
Firma CKM GORDION zajmuje się konsultingiem i doradztwem dla biznesu oraz wprowadzaniem na rynek nowych usług i produktów w różnych branżach. Obszarem podstawowej aktywności rynkowej CKM Gordion są instytucje sektora publicznego (np. zakłady opieki zdrowotnej, izby gospodarcze, fundacje i stowarzyszenia) oraz małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, których podstawowym wyróżnikiem jest zainteresowane rozwojem swojego core businessu. Więcej informacji na www.ckmgordion.pl

źródło: CKM Gordion

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.