Odkryj szersze horyzonty Public Relations- nowa strona internetowa E.C.H.O. Communications. – Portal PR - 24PR
Odkryj szersze horyzonty Public Relations- nowa strona internetowa E.C.H.O. Communications.

15.09.2009 Kategoria: Agencje PR, INTERNET. Autor: ipis

www_We wrześniu br. agencja E.C.H.O. Communications / PR Agency, specjalizująca w działaniach public relations dla firm z branży budowlanej, instalatorskiej i wyposażenia wnętrz, wchodzi w dziesiąty rok działalności. Stało się to okazją do stworzenia nowej strony internetowej i redesign’u logotypu. Wygląd i klimat strony internetowej ma odzwierciedlać zasady prowadzenia działań Public Relations przez agencję – nieustanne poszukiwanie nowych, naturalnych i przyjaznych rozwiązań w komunikacji.
Istniejąca od 2000 roku we Wrocławiu agencja E.C.H.O. Communications etap kształtowania się i poznawania rynku ma już za sobą. Redesign strony oraz nowe logo to wynik zgromadzonego doświadczenia i nowego podejścia do filozofii PR. To również próba stworzenia indywidualnej jakości w obszarze PR, do której nieustannie od dziewięciu lat dąży agencja.
EchoPR_stronaNasze działania chcemy prowadzić podążając za regułą „Najlepsze rozwiązania zawsze są najprostsze”. My dodajemy jeszcze, że aby je poznać trzeba spojrzeć na temat z dystansu, z innej perspektywy, po to by zobaczyć to czego nie widzą inni. W praktyce daje to przewagę na starcie w komunikacji, PR i marketingu – mówi Krzysztof Zięba, Dyrektor Zarządzający E.C.H.O. Communications.
Wieloletnie doświadczenie w pracy z najróżniejszymi ogólnopolskimi firmami z branży budowlanej: małymi, średnimi, a także dużymi międzynarodowymi korporacjami pozwoliły agencji E.C.H.O. Communications wypracować własny model prowadzenia działań. Został on zapisany w wartościach E.C.H.O, jakimi są Efektywność, Celność, Harmonia i Odpowiedzialność za prowadzone działania. Naturalne podejście do projektowania narzędzi PR pozwalana agencji tworzyć unikalne wartości dla firm.
Od zawsze dążyliśmy do tego, by działania w obszarze komunikacji były efektywne i przyjemne, bo należy prowadzić je długofalowo. Dziewięć lat na rynku i praca przy najróżniejszych projektach pozwala nam na przewidywanie efektów tego co zaplanowaliśmy i dostosowywanie działań PR do potencjału naszych partnerów – mówi Krzysztof Zięba.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency specjalizuje się w konstruowaniu kompletnych strategii komunikacyjnych w obszarze komunikacji marketingowej, PR oraz wsparcia sprzedaży dla branży budowlanej i wyposażenia wnętrz.
E.C.H.O. Communications / PR Agency to zespół 12 mocno zmotywowanych specjalistów z pasją, biegle poruszających się w tematach PR. Mieszanka wiedzy, doświadczenia i praktyki to czynniki wpływające na stałe poszerzanie horyzontów usług oraz efektywne i harmonijne ich realizowane. W E.C.H.O. Communications podąża się za maksymą „nie znamy wszystkich odpowiedzi, ale zawsze je znajdujemy”, wszystko w imię tworzenia nowoczesnych i konkurencyjnych rozwiązań dla swoich klientów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.