Partnerstwo GlobalSign i Janmedia – Portal PR - 24PR
Partnerstwo GlobalSign i Janmedia

30.09.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

B2Janmedia została głównym partnerem GlobalSign na Polskę w dziedzinie certyfikatów CodeSigning. Na podstawie zawartego porozumienia Janmedia, w ramach oferty specjalistycznego centrum hostingowego, oferuje certyfikaty dla kodu aplikacji tworzonych w technologii Adobe AIR oraz trzy rodzaje certyfikatów SSL.

GlobalSign jest jednym z najdłużej działających Urzędów Certyfikacji (CA) i specjalistą w dziedzinie cyfrowego certyfikatu bezpieczeństwa (SSL).

„Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z GlobalSign, ponieważ to najbardziej zaufany dostawca certyfikatów na rynku, a oferta GlobalSign jest pełnym uzupełnieniem świadczonych przez Janmedia usług hostingowych” – komentuje Alicja Baran, Dyrektor Działu Hostingu Janmedia.

„W związku z rosnącymi obawami o bezpieczeństwo danych w Internecie firmy poszukują dodatkowych, coraz bardziej bezpiecznych rozwiązań. Miło jest nam powitać Janmedia wśród naszych Partnerów. Mamy nadzieję na długą i owocną dla obu stron współpracę” – komentuje Paul Tourret, Managing Director, GlobalSign Ltd.

Certyfikaty SSL oferowane przez Janmedia można zakupić bezpośrednio ze strony www.hosting360.pl, zaś certyfikaty dla kodu aplikacji tworzonych w technologii Adobe AIR poprzez stronę www.airtrust.pl.

Janmedia Interactive Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.