Pedałuj.pl podpowie gdzie wybrać się na rower – Portal PR - 24PR
Pedałuj.pl podpowie gdzie wybrać się na rower

21.09.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

9222Kalendarzowe lato dobiega końca, ale pogoda nadal sprzyja, dlatego warto każdą wolną chwilę spędzać aktywnie najlepiej na świeżym powietrzu. Dla posiadaczy „dwóch kółek” z pomocą przychodzi serwis
Pedałuj.pl, gdzie w łatwy sposób można odnaleźć trasy rowerowe w różnych regionach Polski.

Serwis Pedałuj.pl przeznaczony dla wszystkich wielbicieli rowerów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą idoświadczeniem, lub po prostu szukają nowej przygody! To miejsce gdzie rowerzyści będą mogli wymieniać sięwrażeniami ze swoich wypadów poza miasto.
Jak to działa? To banalnie proste! Byłeś ostatnio na ciekawej przejażdżce? Świetnie się bawiłeś, a Twój aparat wypełniony jest pięknymi zdjęciami mijanych krajobrazów? Podziel się wrażeniami!
Serwis Pedałuj.pl pozwala w łatwy sposób rysować trasę wycieczki na mapie, a dzięki temu inni użytkownicybędą mogli z niej skorzystać. Do trasy możesz dodawać wszystkie ważne informacje, takiej jak: ciekawe miejsca,piękne zabytki, czy miejsca gdzie można dokonać niezbędnych napraw i zaopatrzyć się w prowiant. Podczaswycieczki zrobiłeś film lub zdjęcie z którego jesteś naprawdę dumny? Pokaż je innym!

Serwis Pedałuj.pl daje niepowtarzalną okazję do dodawania nowych lub korzystania z ciekawych, autorskichtras innych użytkowników serwisu. Wszystkie informacje umieszczone przy opisie trasy to prawdziwa skarbnica turystycznej wiedzy, niezbędna przy planowaniu wycieczek. A co najciekawsze – można dokładnie zapoznać się z profilem trasy, który wskaże nam wysokość n.p.m. w dowolnym miejscu trasy.
Jeśli organizujesz rowerową imprezę lub wybierasz się na jakąś, upewnij się, że spotkasz tam swoich znajomych.

Daj im znać o imprezie na którą chcesz się wybrać, spróbuj do tego zachęcić innych. Jeśli uważasz się za rowerowego mistrza, podziel się swoją wiedzą z mniej doświadczonymi miłośnikami dwóch kółek.
Serwis Pedałuj.pl aktualnie znajduje się w fazie beta i cały czas jest rozszerzany o nowe narzędzia. Twórcy serwisu proszą o wyrozumiałość i są otwarci na wszelkie uwagi, które można zgłaszać poprzez moduł Sugester.

Aby zachęcić nowych użytkowników do dzielenia się swoimi doświadczeniami, redakcja serwisu Pedałuj.pl rozdaje prezenty! Każdy kto doda trzy, nowe trasy dostanie w prezencie elegancki bidon, który będzie wiernie służył podczas najbliższych rowerowych wojaży.
Zachęcamy również do zapoznania się filmem instruktażowym, aby przekonać się jakie to proste

http://beta.pedaluj.pl/info/instrukcja

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.