Polski Serwis Naukowy – nowy wizerunek – Portal PR - 24PR
Polski Serwis Naukowy – nowy wizerunek

24.09.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

naukowyPolski Serwis Naukowy (www.servis.pl) istniejący już od ponad 10 lat zmienia dziś swój wizerunek. Nowa odsłona niesie za sobą zmianę adresu na www.naukowy.pl oraz idącą za tym zmianę wystroju. Portal wciąż skupia swoją uwagę na najnowszych informacjach ze świata nauki, informuje o imprezach popularnonaukowych.

Naukowy.pl to nie tylko artykuły naukowe i doniesienia ze świata wiedzy, ale również kompendia wiedzy, w których wyjaśnia się ważne zagadnienia w taki sposób, aby stały się przystępne dla każdego zainteresowanego. Serwis szczególną troską otacza maturzystów, którzy mogą znaleźć najważniejsze informacje i porady dotyczące egzaminu dojrzałości.

Polski Serwis Naukowy to również internetowe forum dyskusyjne, które umożliwia internautom wzajemną pomoc w wyjaśnianiu problemów z zadaniami, czy pracami domowymi. Skupia internautów z całej Polski, w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, ekspertów zarówno z przedmiotów ścisłych, jak i humanistycznych.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu: www.naukowy.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.